Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Одяг для малюка на перше літо

litnij-odyag-malykaУ спекотну літню погоду на дитину не потрібно надягати нічого, крім легкої кофтинки або бодіка. Головне, щоб літній одяг добре пропускав вологу або повітря щоб тіло малюка не пріло.

Поки ваш малюк гуляє в колясці, йому достатньо по 2 комплекти одягу на жарку і прохолодну погоду. На одязі грудничка не повинно бути декоративних елементів (бантиків, ґудзиків і т.д.), які він може легко відірвати і засунути в рот.

Як тільки дитина починає ходити (приблизно в 10 місяців), речей для прогулянок потрібно купувати більше, адже діти часто падають, граються в піску і замащують одяг після кожної прогулянки.

Вам знадобиться 5-6 футболок, 5-6 пар штанців або подовжених шортиків, 2-3 костюмчика на теплу і прохолодну погоду і 1-2 кофтинки для прохолодної погоди.

Головне, щоб коліна були закриті, інакше синяків і подряпин не уникнути. Тому літні платтячка доньці краще купувати лише тоді, як вона почне ходити, або вже з того моменту, коли малятко впевнено встане на ніжки (ближче до 2 років).

Дуже важливо, щоб влітку дитина на прогулянці була у чепчику або панамці, інакше виникає ризик теплового удару. Найкраще вибирати головні убори білого або червоного кольорів, так як вони добре відбивають сонячні промені.

Не зайвими будуть зав’язки під підборіддям, тому що багато дітей люблять знімати панамки.

Обов’язково купіть малюкові кілька пар легких шкарпеток. Адже, яким би не було зручним взуття малюка, воно може натирати ніжну шкіру на ніжках.

Вимоги до шкарпеток ті ж, що і до основного одягу – натуральність тканин і зручність. Гумка повинна бути не тугою і не залишати слідів на ніжках дитини.

Декоративні елементи одягу – нашивки і вишивки – з внутрішньої сторони повинні мати дублюючий матеріал, який закриває всі шви і потовщення. Або вони повинні бути виконані як аплікація.

Тіло дитини не повинно стикатися з жорсткими швами.

 

“Лулі” – натуральний одяг за доступною ціною

В наш час в Україні залишилося мало надійних і совісних виробників дитячого одягу. Ринкові відносини і фінансовий стан українців склалися не найкращим чином. Але є ряд виробників, які виробляють дійсно якісний одяг для дітей. Одним з таких є “Лулі”. Вся продукція проходить сувору сертифікацію та тестування. Замовити одяг “Лулі” можна на сайті. Для оптових клієнтів існує ряд знижок та бонусів.

Exit mobile version