Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Одяг для майбутньої мами

Одяг для майбутньої мамиОтже, настав час зайнятися найприємнішою справою – створенням свого нового гардероба. Це підніме вам настрій. Навіть не сумнівайтеся.

Одяг повинен бути легким, просторим і зручним – теплим в зимовий час і нежарким влітку. Вибирайте натуральні тканини. Не слід носити речі, які утрудняють рухи, стягують талію або утрудняють кровообіг в ногах, наприклад, тугий гольф.

Відмовтеся від приталеного плаття і зупиніть свій вибір на вільному крої. Не користуйтеся поясами і ременями. Бретелі не повинні тиснути на плечі – інакше в плечах, в спині порушується кровообіг і лімфообіг, що спричиняє за собою порушення харчування, швидку стомлюваність, відчуття дискомфорту і підвищену дратівливість

Побалуйте себе – купите одну-дві речі, призначені спеціально для майбутніх мам. Хоча багато хто неполюбляє традиційний одяг для вагітних, вважаючи, що вона не додає елегантності. Ми згодні з цим на все 100%, якщо йдеться про джинсовий комбінезон.

Студия Site In Top выполняет seo раскрутка сайтов днепропетровск по доступным ценам.

Варіант традиційного довгого плаття з шнуруванням на спині не так вже і поганий. Головне – не вибирати крупного малюнка і особливо пишних спідниць – такі деталі повнять. Щоб плаття не виглядало нудно, можна надіти поверх сорочку, легку кофту і піджак.

Сарафан підходить для самих різних випадків. Під нього можна надіти майку або сорочку з рукавцями. При цьому врахуйте, що одяг для майбутніх матерів спереду повинен бути на 2-3 см довше, ніж ззаду.

Під час вагітності живіт і стегна округляються, а вага росте. Але це зовсім не означає, що фігура стає гірше – вона просто стає іншою. Значить, зараз саме час і одягатися по-іншому.

Джерело: tvoy-malysh

Exit mobile version