Одяг для дитини на першу зиму

zymovij-odyagВибір комбінезона для зимових прогулянок – справа вкрай відповідальна. У магазинах комбінезонів безліч, і кожен виробник стверджує, що його річ найтепліша і сучасна.

Наскільки добре зимовий одяг буде захищати від морозу (температурний режим одягу), залежить від типу і товщини утеплювача, зовнішньої тканини, крою одягу, сили вітру і часу перебування на відкритому повітрі.

Тому можна говорити тільки про середню температуру комфорту – будь-який з утеплювачів може забезпечити захист від найсильніших морозів, але тільки за умови, що дитина буде перебувати на вулиці не більше 30 хвилин.

На додачу треба орієнтуватися на регіон, в якому ви живете. Утеплювачі, рекомендовані для регіонів з низькими температурами, – шерсть і натуральний пух (вони можуть витримувати температуру до -35 *С).

Для регіонів з теплою зимою більше підходять штучні утеплювачі – синтепон і шелтер – їх температура комфорту до -15 *С.

Різновиди утеплювачів

1. Синтепон – синтетичний нетканий матеріал. У нього відносно низька гігроскопічність, повітропроникність, а також зносостійкість. При пранні він буде м’яти і скочуватися.

2. Шелтер – різні виробники називають цей синтетичний матеріал по -своєму – холлофайбер, ізософт, термолайт (якщо продавець у магазині намагається переконати вас, що властивості цих утеплювачів чимось відрізняються – не вірте ). Шелтер дуже зберігає тепло. А висока повітропроникність матеріалу дозволяє створювати одяг з хорошою терморегуляцією.

3. Пух – гагачий, лебединий, качиний і гусячий. Плюси цього натурального утеплювача – хороша теплоізоляція і повітрообмін, легкість, м’якість, довговічність.

4. Овчина (шерсть ) – високоякісна шерсть не викликає роздратування шкіри і алергії. Найкраще купувати одяг з австралійської вовни мериноса. Вона не колеться, добре вбирає вологу і сама при цьому залишається сухою. Єдиний мінус – конверти і комбінезони на основі овчини коштують набагато дорожче своїх побратимів з штучних утеплювачів. Середня ціна такого виробу – 7500 рублів.

Також важливо знати, що для комфортного перебування малюка на вулиці, важливо щоб у нього був  зручний і якісний нижній одяг. Тому не забувайте купити боді для новонароджених в інтернет магазині щоб його зігрівав не лише комбінезончик и курточка, а і й нижній одяг.

В осінній період, верхня тканина повинна витримувати тиск до 10000 мм водяного стовпа, що робить її практичною у мокру погоду і відштовхує бруд.

Шви на зимових комбінезонах не повинні промокати і повинні мати подвійну прострочку для міцності.

Рукава і штанини комбінезона для малюків старшого віку не повинні бути об’ємними – це буде обмежувати рухи дитини.

Для дитячого верхнього одягу дуже важливий не тільки утеплювач, але і тканина, з якої вона зроблена. На осінь і весну краще купити комбінезон з «мембраною», яка пропускає вологу зсередини назовні, але не навпаки. Тканина, з якої зроблений комбінезон, повинна витримувати тиск 10000 мм водяного стовпа – така тканина не промокає і відштовхує бруд. Для матеріалу, з якого зроблений зимовий комбінезон, водовідштовхувальні властивості не так важливі – адже при низьких температурах вода попросту замерзає.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...