Одяг для близнюків: що і як вибрати?

Одяг для близнюків що і як вибратиБатьки близнюків подвійно щасливі. Але крім подвоєної радості у них і в два рази більше відповідальності і турбот. І одне з питань, яке постає перед кожною сім’єю, в якій народилися близнюки – це вибір для них одягу. Питання, дійсно, важливе. Крім того, що одяг має бути зручним, практичним, красивим і відмінно пратись, батьки весь час думають: як одягати близнюків – однаково чи по-різному?

Всі бачили зворушливу картину: мама, ведуча за руку двох однаково одягнених малюків. Зазвичай навколишні посміхаються при вигляді цієї сім’ї. Але батьки, звичайно ж, одягають близнюків зовсім не для того, щоб потішити перехожих.

По-перше, однаковий одяг для двійнят – це практично. Набагато простіше купити два однакових костюмчика або дві однакових пари взуття, ніж шукати дві різних однакової якості.

По-друге, однаковий одяг для двох сестер чи братів знімає багато конфліктів і сварок між ними, які постійно розгораються при спробі одягнути їх по-різному. Одному обов’язково подобається одяг іншого, починаються сльози і бійки.

Так що найчастіше це вихід. Але багато психологів наполягають на тому, щоб близнюки одягалися по-різному, особливо коли вони вже не немовлята.

Це пов’язано з тим, що близнюки, що знаходяться з самого народження разом, та ще якщо вони схожі один на одного, часто насилу усвідомлюють свою особливість, свою окрему особистість. А якщо схожий на тебе брат або сестра ще й постійно одягнений так само, як і ти, то положення може і погіршитися. Часто самі близнюки терпіти не можуть однакового одягу і страждають від цього, особливо коли вони виростають і перестають бути маленькими янголятами.

У підлітковому віці це невдоволення може викликати типовий бунт, метою якого є пошук власної ідентичності, відмова від ототожнення з братом чи сестрою, і часом може призвести до дурних і необдуманих вчинків.

Психологи радять виховувати своїх двійнят так, щоб вони усвідомлювали не тільки свою схожість, а й свої відмінності.

Однак поки діти маленькі, домогтися того, щоб вони одягалися по-різному, складно. Кожен з малюків бореться за батьківську увагу, і одному завжди здається, що одяг другого краще. Коли ж вони стають старше, їм буває важко зрозуміти, що їм насправді подобається. Близнюки часто сприймають один одного не як окремих людей, а як двох.

Тому від батьків близнюків потрібно багато такту, терпіння і уваги, щоб допомогти свої дітям знайти власний стиль.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...