Оціни чоловіка як нову сукню

2451. Чи зручно тобі з ним?

Забудь відповіді ніби "у нього хороші батьки, прекрасні перспективи і окрема квартира в центрі". Подумай про чисто фізіологічну зручність – чи з потрібною силою його рука стискає твою долоню, коли ви гуляєте по парку? Чи так він обіймає тебе уві сні? Чи не обтяжує тебе його тіло, що навалилося? Чи не дуже нахабно він стягує вночі ковдру? Чи не натирають багатогодинні розмови з ним мозолів на твоєму язиці? Все добре – він передбачливий коханець, дбайливий друг і чуйний супутник, або після ночі з ним ти купуєш мазь від синяків і болю в суглобах, п’єш настої трав, щоб повернути втрачений в суперечках голос і постійно поправляєш його невмілі ласки. Цілком можливо, що це недоліки вашого недовгого спілкування – дай йому трохи більше часу – обітріться, зносіться – станете один для одного як старе взуття – стоптане, звичне і зручне – ніяких мозолів, викривлень і судом недостатності.

2. Чи затишно тобі?

Затишок тут розуміється, як стан внутрішньої гармонії і рівноваги. Отже, ви йдете по вулиці – чи думаєш ти про те, що не дай Бог хто-небудь знайомий побачить вас разом? Тебе дратує, як він одягається – постійно хочеться щось виправити: поправити краватку, розстібнути сорочку, змінити светр? Збираючись на вечірку в клуб, ти замислюєшся про те, що твій хлопець там виглядатиме білою вороною? Ти не любиш з ним фотографуватися? Чи буває тобі соромно за його зовнішній вигляд або поведінку? Якщо все добре – він виглядає якраз по твоєму смаку, гармонії вашої пари заздрять всі подруги, на кожній вечірці ви немов дві половинки єдиного цілого, ти з радістю знайомиш його з своїми друзями, і утихомирено притискаєшся до його плеча в гостях у твоєї мами. Або його затишок швидше нагадує теплоту старої кофти бабусі, в якій можна сидіти на кухні за чашкою чаю або виносити сміття, але від сторонніх очей її ховають подалі в шафу; ти ні за що від неї не відмовишся, але і не вийдеш в світ, для дискотеки або світського рауту вибираючи хай і не затишне, але сучасне і стильне одіяння – тобто іншого чоловіка.

3. Красиво?

Естетичний аспект ваших відносин – у відмінності від затишку, це не те, як ти себе почуваєш поряд з ним – а те, наскільки ти красива в цей момент. На це питання складно відповісти самостійно – але, зверни увагу на наступні прикмети – коли ви йдете разом, на тебе обертаються перехожі чоловіка? Або підведи його до дзеркала і вглядися в своє віддзеркалення – бачиш золотистий, трохи диявольський блиск в очах? Ця магія погляду – одна з складових жіночої краси. Ну, а якщо ти блякнеш, волосся стає ломким, гостроти тупими, а талія широкою – значить, щось не так в цьому фасоні – не підкреслює він кращих твоїх рис.

4. Чи твій розмір?

А ось тут вже грає розуміння в міру освіти, виховання і способу життя. Можна почитати Гілки Персика (є такий східний трактат про любов) і порівняти те, що є з ідеальним. А може просто його маленьке або велике зростання утрудняє тебе в спілкуванні і фантазіях. До речі, це ледве найважливіший пункт – адже якщо помилитися з розміром, то буде і незатишно, і незручно, і непривабливо.

5. Різне

Тут треба не полінуватися, напружити всі свої феміністські настрої і викласти інші претензії до ненаглядного. А зараз відсторонитися від образ, як буддійські ченці від болю, і пригадати все те хороше, що тебе в ньому привертає. Порівнянний список – чого виявилося більше?

Пора підводити підсумки. Тільки спершу розкрию маленьку таємницю – не треба бути особливо спостережливим, щоб зрозуміти – весь цей опитувальник зводився до характеристик одягу – саме він як правило буває зручним, затишним, красивим, і підбирається за розміром. Ось і виходить, що коли ми замислюємося – що одягнути на вечір, то це мало чим відрізняється від думки – з ким піти прогулятися – і там і там враховується відповідність наряду або супутника ситуації, стиль костюму або образ супроводжуючого, ну і інше, інше, інше. Далі, ще з незапам’ятних часів існує приказка, про зміну коханців як рукавичок. Помітьте, рукавички – це деталь одягу. Потім, невдалих коханців ховають від чоловіка в шафу – місце, де споконвіку розміщуються плащі, пальта і куртки. І в третіх, жінка так чи інакше прагне одягатися відповідно до зовнішнього вигляду чоловіка – тобто вона робить не що інше, як підбирає під нього свій гардероб. Словом, дії її в даний момент аналогічні тому, неначебто вона вибирала сумочку під чоботи з крокодилової шкіри, або шийна хустка під костюм. Все це дозволяє віднести чоловіків до одягу. І якщо до вибору чоловіків віднести так само як до вибору спідниць, то все відразу стане на свої місця – і розмір, і краса і гармонія.

Незмінним, правда, залишиться одвічне жіноче питання: "Що вдягнути?" Ось тоді-то і час пригадати про любов – незамінно сліпу, і тому, деколи абсолютно позбавлену смаку порадницю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...