Обов’язкові пристосування для ідеального макіяжу

Обов'язкові пристосування для ідеального макіяжуТак само, як робітник не зможе нічого полагодити без набору інструментів, і дівчина не може зробити ідеальний макіяж без потрібних пристосувань. Можна скупити всю найдорожчу брендову косметику, але без правильних інструментів толку від неї буде небагато. Отже, давайте дізнаємося, які інструменти кожна дівчина повинна мати в своїй косметичці.

  1. Пінцет

Ваш пінцет дістався вам від мами, і він старший за вас? Так не піде! Вам потрібно купити якісний інструмент, щоб швидко і ефективно надавати бровам потрібну форму, а не безглуздо щипати шкіру.

  1. Компактне дзеркальце

Не можна недооцінювати важливість дзеркала. Адже ви повинні бути готові в будь-якій ситуації до перевірки макіяжу і термінового виправлення недоліків, тому придбайте невеличке дзеркальце, яке поміститься в сумочці. Повірте, ця покупка швидко покаже вам, наскільки вона корисна.

  1. Щипці для завивки вій

Щипці допоможуть вам зробити вії витончено накрученими, а погляд – відкритим і світлим. Використовуйте щипці перед нанесенням туші і вії додадуть вам молодий і привабливий вигляд.

  1. Спеціальна щіточка-гребінець для брів

Використовуйте гребінець-щіточку для брів перед вищипуванням і ви виявите саме ті волоски, які потрібно видалити. Також щіточка корисна для додання бровам потрібної форми і видалення з них, наприклад, пудри.

  1. Спеціальні ватні палички і диски

Косметичні спеціальні ватні палички і диски – прекрасні багатофункціональні засоби. Вони допоможуть вам прибрати випадкові плямочки туші, розмазаний лак для нігтів, а ще можна використовувати їх замість пензликів, якщо потрібно терміново нанести на обличчя трохи косметичного засобу, особливо це актуально коли ви перебуваєте не вдома.

  1. Помічники-трафарети для брів

Якщо окреслювати брови у вас виходить погано, то на допомогу прийде трафарет. Потрібно всього лише прикласти його до брів і заповнити олівцем, тушшю або тінями для брів, щоб створити ідеальну форму.

  1. Аплікатори для тіней

Аплікатори з маленьким наконечником-губкою прекрасно підходять для нанесення тіней, якщо у вас під рукою немає кисті або ви просто не любите нею користуватися. За допомогою аплікаторів можна змішувати різні відтінки і швидко наносити макіяж на очі.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...