• Без категорії

Обмеження в харчуванні вагітних

Обмеження в харчуванні вагітнихІснує цілий ряд продуктів, яких майбутній мамі у будь-якому випадку потрібно уникати вже на самому початку вагітності. Це, перш за все промислові продукти харчування, що містять шкідливі для майбутнього малюка смакові добавки і «порожні» калорії:

    м’ясні і рибні консерви копченина соління продукти у вакуумній упаковці будь-які ковбаси, сосиски готові пельмені курячі рулети рибні і крабові палички

Протягом всієї вагітності рекомендується обмежувати кількість рафінованих вуглеводів (цукру, муки вищих сортів, кондитерських виробів, цукерок), що вводяться з їжею, оскільки вони можуть викликати алергію і у матері, і у плоду, порушити обмінні процеси, приводити до розвитку ожиріння у вагітних і надмірній масі новонароджених.

У другій половині вагітності слід також зменшити вживання маринованих продуктів, міцних м’ясних бульйонів, гірчиці, хріну, інших гострих блюд і приправ, погіршуючих функцію нирок.

З напоїв слід виключити домашні наливки і настоянки (як і будь-який алкоголь, навіть горячий виски дома), а також відмовитися від звички пити каву вранці, замінивши його на відвар шипшини або неміцний чай з варивом або медом.

Джерело: ladyline.com.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...