Обираємо сережки правильно

обираємо сережки правильноІсторично склалося так, що жінки одягали сережки для того, щоб привернути до себе увагу, підкресливши природну красу обличчя. Однак, якщо правильно підібрати сережки, спираючись на зовнішність і одяг, то можна не тільки уникнути проблем при створенні образу, але і відвернути увагу оточуючих від недоліків. На що ж слід звернути увагу при виборі сережок?

«Обличчя»

Вибираючи сережки, потрібно орієнтуватися на свій колір очей. Ідеальний варіант, коли камені цієї прикраси за кольором підходять вашим очам. Так само, необхідно враховувати форму обличчя. Круглолицим дівчатам підійдуть довгасті сережки, а маленьке личко можна візуально зробити ширше за допомогою опуклих сережок. Жінкам з витягнутим обличчям рекомендується носити сережки круглої форми. А власниці правильного овалу обличчя будуть прекрасні з подовженими сережками. Не слід забувати і про вуха. Якщо у жінки масивна мочка вуха, то перевагу слід віддати пласким сережкам, а якщо мочка вуха маленька і тонка, то обирати сережки потрібно довгастої форми. Колір волосся теж потрібно враховувати. Так, власницям світлого волосся підійдуть сережки з камінням холодних тонів, а темноволосим – теплих.

«Одяг»

При виборі сережок, необхідно враховувати наряд, до якого вони призначені. Для повсякденного одягу доцільно обирати скромні, стримані сережки, що не привертають уваги, а лише доповнюють образ. До вечірньої сукні слід обирати сережки, виготовлені з дорогоцінних металів. А ось для походу на дискотеку або інший гучний захід можна надіти великі сережки найрізноманітніших кольорів і форм.

 «Застібка»

Застібка теж грає важливу роль при виборі сережок. Найзручнішими вважаються сережки з англійським замком, а все тому, що він надійно фіксує сережку. Французький замок теж зручний і надійний, проте, в разі відсутності фіксатора від придбання таких сережок краще відмовитися, можна втратити. Італійський замок привабливий тим, що у нього можна регулювати ступінь затиску. Але є у нього і недолік. Цей замок схильний до деформації, і в разі не акуратного використання його легко зіпсувати.

Сережки – кільця так само схильні до деформації. Сережки – ланцюжки – це ідеальний молодіжний варіант, до того ж він підходить як для виходу в світ, так і на кожен день. Та й загубити їх досить складно. Сережки – гвоздики – це практична повсякденна прикраса, єдиним недоліком якої можна назвати можливість деякого поколювання в мочці вуха, якщо її випадково придавити.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...