Оберіг на народження дитини

Оберіг на народження дитини

Ваш похід до «Кращих спеціалістів» знов не наблизив ні на крок до заповітної мети: все чудово, аналізи в нормі, а довгоочікуваний малюк ну ніяк не поспішає порадувати майбутніх маму і тата своєю появою. А може ви вже носите під серцем маленького крихту, але дуже хвилюєтеся за його здоров’я і благополучний результат пологів. У такій ситуації, якщо всі методи медицини перепробувані, більшість з нас, жінок, шукає допомоги у інших сил, тих, до яких зверталися за допомогою бабусі.

Зачаття малюка у всіх народів планети вважалося великою таємницею. Так, що там говорити, навіть сучасна наука може відповісти далеко не на всі питання про появу нового життя. Тому жінка, в очікуванні немовляти, вважалася одночасно дуже ранимою і, в той же час, наділеною особливою силою. Існує думка, що перші талісмани були створені саме для того, щоб захистити ще ненароджену дитинку від злих чар, і лише потім їх почали використовувати значно ширше.

Одним з найвідоміших оберегів у слов’ян було зображення богині родючості. Називали її по-різному: Лада, Рожаниця, Макоша і т.д. Образ покровительки сім’ї, дітей та врожаю був найбільш шанованим серед наших предків, тому і зустрічається він скрізь: на одязі, посуді, стінах і печі.

Як вишити оберіг

Перша, головна умова – перед початком роботи необхідно добре усвідомити для чого ви хочете народити дитину. Питання може здатися дивним, тим не менш, він дуже важливий і не так простий, як здається на перший погляд. Іноді ми мріємо завагітніти так як «Підтискає вік», «у всіх є діти» або просто згадавши про той самий горезвісний стакан води в старості. Ці установки неправильні. Робити оберіг, а значить і готуватись до зачаття, слід тільки з думкою про те, що ви з чоловіком мрієте подарувати в наш прекрасний світ ще одного чоловічка, який буде схожий на вас. З цього моменту в маленькому сімейному всесвіту запускається правильна програма, закріпити яку і допоможе мудра богиня.

Починати роботу бажано на 10- – 14 місячну добу, томущо в цей період жіноча енергетика досягає свого апогею.

Категорично не можна залишати на нитках вузлики. (Щоб робота не розсипалася, кінчики ниток заправляють під стібки).

Вишивку можна робити самостійно. Але давно помічено, що краще за інших допомагають обереги, виготовлені руками, щасливої в шлюбі, родички: бабусі, мами, сестри і т.д.

Ляльки – обереги

Їх робили, практично, на всі випадки життя: для того, щоб захистити від поганого ока житло, уберегти майно чи здоров’я. А якщо в будинку занадто довго не починав звучати дитячий сміх, жінки майстрували ляльку, покликану принести в сім’ю радість материнства.

Зазвичай така саморобка складалася з декількох шматків тканини, що імітують жіночу фігуру, під спідницями якої розташовувалася мотанка, що символізує немовля. Нерідко ляльку робили без рук, тому головне заняття майбутньої мами – не робота, а виношування дитинки. Матеріал брали неяскравий, щоб не привертати до себе лихого ока. Ідеальний варіант – клітина, яка з прадавніх часів символізувала засіяне поле, а значить родючість.

Є і ще кілька практичних порад:

вибирайте час на зростаючому місяці,

не використовуйте нічого гострого, голки і ножиці не припустимі (тканина з нитками рвуться руками),

кількість витків ниток має бути парним,

робіть цю ляльку в той момент, коли в будинку немає чоловіків,

ніколи не давайте оберіг в чужі руки.

І останнє, не варто пов’язувати виготовлення слов’янських ляльок-оберегів зі знаменитими відьмовськими ритуалами по проколюванню воскових фігурок голками. Ці дві традиції не мають нічого спільного. Тож сідайте за роботу з легким серцем і в хорошому настрої.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...