Обережно: баболюб!

Обережно: баболюб!Чи всі баболюби однакові, і чому вони так легковажно відносяться до жінок?

1. Баболюб полохливий

Багато психологів стверджують, що баболюбами чоловіка стають від страху, у цього "захворювання" навіть назва з’явилася – інтимофобія. Такий баболюб боїться довгих і серйозних відносин з жінкою – як емоційних, так і сексуальних. Навіть якщо при спілкуванні з ним здається, що свою ціну він не тільки знає, але ще і на порядок завищує, всередині такий чоловік повний сумнівів і страхів.

2. Баболюб-спортсмен

Баболюб-спортсмен, в принципі, схожий на пікапера. Він збирає колекцію жінок не із страху або інших внутрішніх спонук. Його мета – секс, який стає фінальним етапом "відносин". Баболюбу не важливо, любить його жінка чи ні, хоча любов, поза сумнівом, лестить його самолюбності.

3. Закоханий баболюб

Є баболюби, які дійсно закохуються в кожну партнерку. Баболюбу здається, що дівчина, яка зараз поряд з ним, – найкрасивіша, розумна і неповторна. Але проходить… ні, не вічність і не довгі роки, а тиждень, і баболюб зустрічає іншу. Ще красивішу, розумнішу, загалом, кращу в усіх відношеннях.

4. Баболюб-месник

Ні, баболюб-месник не бігає в костюмі Бетмена по місту і не несе відплату силам зла. Йдеться про чоловіка, який на якомусь етапі свого життя був дуже сильно скривджений жінкою. Можливо, вона йому відмовила, зрадила, кинула, і баболюб не зумів змиритися, затаївши злість на весь жіночий рід.

5. Економний баболюб

Зразу ж на думку спадає альфонс, тобто, чоловік, що живе за рахунок жінки. Але це не зовсім баболюб, альфонс він і є альфонс. Різниця полягає у тому, що баболюб щиро любить жінок – не як осіб, а як природне явище. Для нього немає істотної різниці між жінками, з якими він зустрічається, як немає і серйозних намірів. Економний баболюб не ставить за мету жити за рахунок жінок, у нього це виходить саме собою. Прекрасні пані готові піти багато на що, лише б утримати поряд з собою такого дивовижного, розуміючого чоловіка, якому просто "тимчасово не щастить з роботою".

А чи зустрічалися коли-небудь баболюби на твоєму шляху? Може бути тобі вдалося приборкати, або змінити такого типа? Або, можливо, тобі не пощастило зав’язати відносини з альфонсом?

Джерело: wmj.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...