НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНЕ ДИВО: 20 ТРАДИЦІЙ, ЩО ОБ’ЄДНУЮТЬ СІМ’Ю

Новий рік та Різдво на носі. Пропонуємо вам 20 святкових традицій, які поєднають родину та посилять відчуття свята. Повірте, завдяки ним ваші діти цю зиму згадуватимуть з особливим трепетом.

Сімейні традиції – це міцний фундамент, який поєднує всіх членів сім’ї. І якщо у вашій скарбничці ритуалів лише прикрашання ялинки, покупка подарунків та накриття столу, – не засмучуйтесь. Ми склали список з 20 цікавих, добрих справ, які додадуть вашим новорічно-різдвяним святам теплоти та кохання.

20 традицій, які об’єднують сім’ю:

 1. Звичайно, ви можете купити адвент-календар, але зробити його самостійно набагато приємніше. Наповніть пронумеровані мішечки будь-якими приємними дрібницями (цукерки, іграшки і т.д.) і відкривайте їх щодня.
 2. Купіть форми для випічки у вигляді ялинки або сніговика. Приготуйте всій родині печиво чи кекси!
 3. Фотографуйтеся рік у рік в одному місці або одній позі. Можливо, біля дерева, яке росте у дворі. Не забудьте використати новорічну атрибутику.
 4. Надішліть своїм родичам та друзям family card. Нехай це буде фото вашої сім’ї у новорічній тематиці (пункт 3), підписане від руки, та відправлене справжньою поштою.
 5. Власноруч зробіть верхівку на ялинку. Нехай це стане частиною щорічного ритуалу.
 6. Заплануйте кіномарафон. Складіть список із різдвяних фільмів і дивіться їх аж до Нового Року.
 7. Напишіть листа Святому Миколаю або Дідові Морозу. Залиште його в холодному місці будинку – морозильній камері.
 8. Почніть збирати різдвяну колекцію. Це може бути щорічна покупка нової іграшки на ялинку, або чашка у святковому забарвленні. Що завгодно.
 9. Сходіть всією родиною на вуличний ярмарок. Але не забувайте про засоби захисту – рукавички, маски.
 10. Навчіть дітей віддавати. Нехай вашою новорічно-різдвяною традицією стане благодійність. Іграшки, книги, одяг – все це можна пожертвувати.
 11. І хоча пряниковий будиночок прийшов до нас з-за кордону, чому б не взяти цю приємну забаву до себе в колекцію традицій? Коржі можна спекти самому, а можна купити готовий набір для створення такого будиночка.
 12. Гриль у снігу – а чому ні? Готуйте барбекю, наприклад кожного 1 січня!
 13. Записуйте кумедні відеоінтерв’ю під ялинкою. Що запам’яталося у році, що минає? Які події вплинули на вас та дітей?
 14. Зробіть годівницю для пташок, або простіший варіант – приготуйте на основі сала і зерен, залитих у форму, їжу для пернатих.
 15. Якщо в будинку є маленькі діти, то можна залишити сліди від ніг Діда Мороза. Розсипане борошно вам у цьому допоможе.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...