Новорічні ворожіння 2015

Новорічні ворожіння 2015Наступний рік 2015 вже не за горами і тут ми цікавимося своїм майбутнім. Адже іноді так хочеться дізнатися чи збудеться бажане, чи здійсниться задумане, очікують нас приємні чи не дуже сюрпризи. Можливо, тому деякі люди прагнуть заглянути в майбутнє. І для цього є різні способи. Ця тема стає особливо актуальною напередодні Нового року 2015, що є черговим етапом життя кожного з нас. Але який у цьому сенс і чи варто витрачати час на проведення часу подібного роду? І що важливо як це зробити? На всі ці питання ми відповімо в цій статті. Спеціально для цього випадку ми підготували кілька способів, як проводити новорічні ворожіння за всіма правилами і традиціям. Читайте і вирішуйте, потрібно вам це чи ні!

Новорічне ворожіння на здійснення бажання
Слова гадати і загадати є однокорінними, а це означає що і за змістом вони взаємопов’язані. А тому пророкуємо собі щасливе майбутнє і загадуємо те, чого дуже хочемо!
Є дуже простий спосіб як це можна зробити. За кілька хвилин до настання довгоочікуваної новорічної півночі записуємо бажання на листку паперу. З першим ударом годинника підпалюєм листок, отриманий попіл кладемо в келих з шампанським або іншим напоєм і випиваємо! Потрібно встигнути це зробити до того, як годинник проб’є 12 разів. Встигли – вважайте. Що бажання у вас в кишені!
Перед самим сном візьміть звичайний стакан і рівно наполовину наповніть його водою. Після цього загадайте бажання, дивлячись при цьому прямо в відображення води у склянці. Можете помітити рівень води в келиху і спокійно лягайте спати. Вранці вам потрібно буде перевірити – зменшиться чи збільшиться кількість води у склянці. Якщо збільшиться – бажання збудеться, якщо зменшиться – на жаль, ні.

Новорічне ворожіння на заміжжя
Бажанням скоріше вийти заміж грішать багато представниць прекрасної статі. Що ж і це можна дізнатися за допомогою нескладного обряду. Для цього в новорічну ніч дівчині потрібно покласти під подушку хліб і ножиці і тоді їй обов’язково присниться суджений.

Новорічне ворожіння за допомогою дзеркала
Чутливим натурам цей спосіб краще не використовувати, раптом видасться що-небудь таке! Отже, вам знадобляться наступні предмети: графин з водою, дзеркало, три свічки. Графин потрібно поставити на міцну, тверду поверхню. Позаду нього акуратно встановіть дзеркало. Тепер, потрібно розставити свічки навколо графина і запалити їх. Ваше завдання – дивитися на дзеркало крізь графин при світлі запалених свічок. Там ви повинні будете побачити своє майбутнє.

Новорічне ворожіння на майбутню дитину
Якщо ви очікуєте поповнення в родині, то можна спробувати заздалегідь дізнатися стать майбутнього малюка. Отже, берете нитку довжиною в 20 см і просмикуєте її у вушко голки. Тепер її потрібно потримати в підвішеному стані над долонею майбутньої мами і простежити за рухами голки. Кругові рухи віщують народження дівчинки, а хитання з однієї сторони в іншу – хлопчика.

Новорічне ворожіння за допомогою снігу
Для цього способу вам буде потрібний справжнісінький сніг і звичайна тарілочка. Занесіть додому сніг, і покладіть його в тарілку. Поки сніг буде танути, подумайте про те, що дуже вас цікавить. Після цього подивіться, що залишилося на дні тарілки: прутик і соломинка – ваші справи вирішаться ще нескоро; пір’їнка, стікляшка, грудочка землі – задумане здійсниться, але з часом; сміття і камінчики – бажання збудеться. Ось вам цікаві способи ворожіння під Новий рік 2015

Цінні поради про новорічні гадання й прикмети!
Людське бажання заглянути вперед і дізнатися про своє майбутнє незнищенна. Можливо, в цьому і є свої переваги: як кажуть, знав би, де впав, солому підстелив. Однак не варто надто захоплюватися подібними справами. Розумніше й ефективніше буде, якщо ви навчитеся жити тут і зараз, грамотно розпоряджаючись своїм часом. Адже майбутнє багато в чому залежить від того, чим ми займаємося в конкретний даний момент. Жити сьогоднішнім днем – справжнє мистецтво, якому можна і потрібно навчитися! З наступаючим вас!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...