• Без категорії

Новий вид пірсингу у вигляді корсету

пірсинг корсетСеред молоді у Великобританії особливу популярність отримав новий вид пірсингу. Ні, це не особливо проколоті вуха або ніс, або пупок. Тепер популярно проколювати собі шкіру на спині, на грудях і на шиї. Проколюючи собі шкіру на спині в певних місцях, туди імплантуються спеціальні вставки з кільцями, таким чином за допомогою особливих стрічок можна сформувати корсет з живого тіла. Вигляд у такого творіння надзвичайно сексуальний, як зізнаються його власники.

Ціна за таке задоволення не настільки висока – 500 доларів, але як повідомив Кевін Хенкок, член асоціації пластичних хірургів Великобританії, в майбутньому власниці та власники (чоловіки нетрадиційної орієнтації теж роблять собі побідні корсети) такого особливого вбрання доведеться заплатити ціну набагато вище. Насамперед варто пам’ятати, що це надзвичайно небезпечна операція і успіх безпосередньо залежить від особливостей організму пацієнта. Досить часто можна побачити загниваючі рани, бували випадки зараження крові. По-друге, після того, як дівчина відмовиться від таких «прикрас» на тілі залишаються рубці, які без втручання пластичного хірурга ніколи не зникнуть і тільки спотворять тіло. По-третє, таке численне проколювання шкіри на спині, грудях, шиї дуже болісне.

Як зазначають психологи, таке прагнення викликане заниженою самооцінкою молодих людей, бажанням виділиться з натовпу тим самим завоювати увагу протилежної статі і своїх друзів. Але перш ніж піти на таку пластичну операцію, варто задуматися, а чи справді це так потрібно і чи немає інших способів привернення уваги й підвищення самооцінки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...