НОВА ТИ: КОСМЕТИКА ЗАМІСТЬ ПЛАСТИКИ

нова тиЗробити вилиці вищими, змінювати форму носа, в загальному, моделювати нову архітектуру обличчя можна за допомогою світла і тіні. Результат їх продуманої гри лежить в основі трьох наймодніших концепцій макіяжу.

Кажуть, що макіяж необхідний для того, щоб зробити гарніше і приховати недоліки. Насправді всі маніпуляції з тональними засобами, хайлайтером і рум’янами на кшталт шаманських ритуалів – так виглядає мантра “досягти успіху”, так ми стаємо впевненіше в собі.

Зробити обличчя таким, яким ти хочеш, допоможуть три нові техніки макіяжу – контурінг, стробінг і бейкінг. Точніше, вони перетворять makе up в урок малювання. Однак, що в результаті ти отримаєш – шедевр або скетч – залежить виключно від твоєї поміркованості у використанні тональних засобів. Що ж стосується впевненості, то тут не обійтися без любові до себе. Безумовною. Такої, коли відображення в дзеркалі без косметики викличе захоплення.

Контурінг: тіньовий простір
контурінг

Мета такого макіяжу – надати обличчю бажаний рельєф. Тіні накладаються там, де потрібно підкреслити глибину, де слід додати об’єм або навпаки, зменшити. Насправді не тіні, звичайно. Основні витратні матеріали для контурінга – бронзатор (або пудра на пару відтінків темніше шкіри), хайлайтер і навіть рум’яна. Такий набір хороший для щоденного, ледь помітного макіяжу. Якщо ж мова йде про зйомки або вечірній вихід, тоді потрібно брати косметику з більш важкою фактурою. Підійде тональний крем на два-три тони темніше твоєї шкіри. Де такий придбати читай тут детальніше. Але і працювати з таким куди складніше. Все одно, що замість акварелі писати картину маслом.

Нанесенням контурінга на початковому етапі схоже на бойовий макіяж індіанців – все обличчя розкреслене темними і світлими смужками різної товщини.

У контурінга є кілька ключових прийомів. Вони практично стандартні. Отже, затемнюємо волосся у верхній частині чола і волосся. Причому у скронь тон стає темніше, ніж на лобі. В опозицію до цієї тіні хайлайтер накладається від верхньої частини перенісся на середину лоба. Тільки для обличчя ромбовидної і трикутної форми така техніка не підійде – зробить лоб надмірно вузьким.

Наступний момент – вилиці. Такі високі і виділяються, такі благородні. Так ось. Щоб їх виділити, нанеси тінь під вилицю (для цього втягни щоки, в отримані ямки під кісточками скул і наноситься тінь). Лінія йде від верхньої точки вуха до куточка губ (зрозуміло, до губ ніхто не доходить, але напрямок зрозуміло). Причому темний колір більш насичений біля волосся, а ближче до середини щоки стає ледь помітним.

Лінію нижньої щелепи теж рекомендують затемнювати. Навіщо? А так обличчя виглядає більш підтягнутим, з найкращим контуром.

І ніс. Особлива тема. Адже рідко яка жінка не критикує свого носа. Отже, якщо ти хочеш візуально його звузити, слід нанести тінь на крила носа, з обох сторін перенісся і затемнити кінчик. Хайлайтером проведи тонку лінію в центрі перенісся. Горбочок приховає тінь на неї. А ось горбинку змінить хайлайтер на його кінчику. До речі, якщо затемнити злегка місце від перенісся до брови, погляд стане трохи глибшим.

Стробінг: світле місцестробінг

Прийнято думати, що стробінг (від слова стробоскоп – приладу, який видає спалахи світла) прийшов на місце контурінга. Насправді техніки абсолютно різні, як і їх мета. Основне завдання стробінга – підсвітити обличчя. За допомогою засобів, які так само як споти в освітленні – висвітлюються потрібну тобі зону тільки на обличчі. В якості яскравого прикладу стробінга прийнято приводити Мерилін Монро. Хоча її сяюча шкіра – всього лише відсутність матової пудри, якою її візажист нехтував.

Для стробінга тобі знадобитися косметика, здатна створювати легкий блиск і мерехтіння. Крім хайлайтеров, це можуть бути і рум’яна, природніх натуральних відтінків, і пудра з блискучими частинками.

У стробінгувсе куди простіше, ніж в контурінгу. А значить, і швидше. Тобі потрібно підсвітити виступаючі частини обличчя. Як правило, центр чола, найвищі точки скул, ямочка над губою, підборіддя і надбрівні дуги.

Візажисти рекомендують, перш ніж підсвічувати обличчя, покрутитися перед дзеркалом. Зверни увагу, на яких його частинах світло грає активніше, туди і нанось освітлюючий засіб.

Завдяки простоті цієї техніки вона на піку популярності. Однак люблять її ще й за ефект. Вона робить обличчя свіжим і відпочилим. А шкіру – доглянутою і здоровою.

Бейкінг: бездоганно гладкобейкінг

Хоча назва техніки перекладається як “запікання”, ніяких кулінарних хитрощів в ній немає. Для бейкінга тобі знадобиться не так вже й багато – консилер і пудра.

Отже, консилер щедро накладаєш під очі в класичній манері. По суті – малюєш під очима трикутники. Наносиш консилер і туди, де є пігментні плями, сліди від прищиків. Увага! Консилер НЕ розтушовувати. Наносиш на нього розсипчасту пудру. Точніше навіть – посипаєш нею консилер.

Ось з таким обличчям ходиш хвилин 15. За цей час консилер розігріється, розплавиться, вбереться в шкіру і візьме на себе потрібну кількість пудри. Через чверть години великий пензлем, начебто кабукі, змахуєш непотрібну пудру. Такий макіяж хороший для вечірнього виходу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...