НЛП-методика повернення коханого

218Крок 1. Зближення

Отже, почнемо. Тобі потрібна людина. Абсолютно неважливо при цьому, як спочатку вона до тебе ставиться. Якщо зараз ти продовжуєш дружньо спілкуватися – справу можна вважати виграною наполовину.

Але, на жаль, більшість розставань супроводжується скандалами, ненавистю й іншим негативом. Тому, першим кроком повинне стати зближення з цією людиною.

Якщо розставання відбулося недавно і ставлення людини до тебе супроводжується ненавистю, краще всього почекати пару тижнів, а кращі два-три місяці, щоб пристрасті стихли. Після того, як утихнуть пристрасті, необхідно з людиною помиритися.

Зробити це слід з максимально ефектним для почуттів об’єкту способом. Чи встановити напроти його вікна транспорант із зворушливими словами, чи написати слова з благанням про прощення фарбою на асфальті, відіслати йому листівку з котенятами – неважливо як ти це зробиш.

Важливо тільки, якщо при цьому, будуть якомога більше свідків, особливо – близьких друзів об’єкта, – це дуже добре посприяє зміцненню вашого зближення. Хай тебе не турбує, що ти при цьому принижуєшся (якщо, наприклад, розрив відбувся не з твоєї вини). Зараз ти граєш дуже тонку і хитру гру, в якій ти хижак, а він – жертва. Іноді допомагає по-доброму пожартувати над об’єктом, щоб він розсміявся або посміхнувся тобі. Сміх знищить весь негатив.

Люди дуже різні, тому, я думаю, що у тебе досить своїх думок буде з приводу зближення з даною людиною. Мета даного етапу – показати істинне благородство, відновити спілкування і зробити, щоб у об’єкта до тебе з’явилися добрі, а кращі зворушливі почуття. Інакше кажучи, ви повинні стати добрими друзями.

Крок 2. Захоплення уваги

Після того, як з улюбленою людиною відбулося зближення, необхідно з ним встановити міцний вербальний зв’язок. Мета цього етапу – зберегти добре і зворушливе до тебе ставлення і разом з тим, важливо, щоб об’єкт відчув необхідність в спілкуванні з тобою.

Як це зробити?

В першу чергу, необхідно частіше стикатися з об’єктом, причому в місцях, де він любить проводити час. Це може бути боулінг, картинна галерея, японський ресторанчик і т.д.

Особливо добре, якщо хлопець захоплюється яким-небудь хобі. Скажімо, якщо хлопець байкер, необхідно влитися в їх тусовку. Не виходить в тусовку – почни захоплюватися мотоциклами, перетніться на якому-небудь мотофестивалі.

Робити це потрібно максимально ненав’язливо, наприклад, прийти туди з подругою, або другом. І хай зовні ініціатива виявляється від друга або подруги, але не від тебе, щоб ні в якому разі у об’єкта не з’явилося відчуття, що ти за ним бігаєш або переслідуєш.

При кожній зустрічі з об’єктом необхідно показувати щиру радість і інтерес, усміхатися. Якщо відбувається розмова, необхідно користуватися наступними маніпуляціями:

1. Віддзеркалювання жестів – приймати позу максимальну близьку до пози співбесідника.

2. Віддзеркалювання фраз – будувати фрази, використовуючи ті ж слова і вирази, що використовує об’єкт. Фрази повинні відповідати по довжині фразам об’єкта.

3. Виявляти щиру цікавість, якщо вони або вона щось розказує.

4. Зачіпати теми особистих захоплень, підкреслювати значущість і авторитет улюбленої людини в цих сферах і так далі.

5. Називай його по імені, якомога частіше.

Тобі треба стати кращим другом об’єкта. Тобі треба стати ідеальною людиною для нього. Пригадай або припусти, які якості в людях цінує об’єкт, постарайся втілити їх в собі. Якщо має місце вислів образ на твою адресу – пошкодуй про свої помилки. В ідеалі – у нього повинне прокинутися або повернутися бажання дзвонити тобі з будь-якого приводу.

Крок. 3 Порушення моральної стійкості коханого – важливий крок для його повернення

Тепер підходимо до найголовнішого. Небайдужа тобі людина тобі вірить, тепер у нього до тебе щирі і добрі почуття. Перш ніж переходити до третього етапу, ти повинна бути впевнена, що знаходишся поза підозрою. Знову-таки краще не поспішати, якщо потрібно – почекай деякий час.

Мета третього етапу – порушення спокою об’єкту. У нього новий любовний зв’язок, кар’єра, друзі. Необхідно внести деморалізацію в його звичний устрій життя.

В першу чергу, необхідно підготувати грунт. Розсилай об’єкту під виглядом спама безглузді e-mail розсилки, що містять в темі листу уколи в хворі місця об’єкту.

Для чоловіків можна присилати листи з темами на зразок "Невдачі в кар’єрі? Ти до цього йдеш", або "Дізнайся, з ким зраджує твоя дівчина", в самому листі слід розміщувати рекламу клінік, лікарень, психотерапевтів.

Крім прямих розсилок, пиши теми з приголосними буквами, що містять, Ж, Г, Ч, Щ, і елементи прихованих маніпуляцій по виклику почуття тривоги: "Пожежа в лісовій гущавині – горіти будеш яскравішим" і т.п., в тілі листа знову-таки розміщуй всякий дур під виглядом реклами, лікарень, бюро ритуальних послуг і т.д.

Посилай анонімні смс-ки. Тільки роби це максимально обережно, краще з іншого комп’ютера, щоб ти була поза підозрою. Знову-таки, це не дуже-то законно, тому порівнюй, чим ти ризикуєш. Якщо у тебе є компромат на людину, використовуй прихований, завуальований шантаж. Тільки робити це треба так, щоб не порушити довіри об’єкту і не стати жертвою кримінального переслідування. Якщо в об’єкта є любовний зв’язок, необхідно через третіх осіб деструктурувати його ревнощами.

Зробити це можна за допомогою Інтернету, скажімо, зареєструвавши аккаунт на сайті знайомств і нібито спокусивши кохану об’єкта. Якщо є гроші – найми для цих цілей спеціальну людину, хай він сходить на побачення, потім перейшли фотографії побачення об’єкту від чужого імені. В ідеалі, об’єкт повинен бути оточений негативом на фоні твоїх усмішок і благородства. В житті зустрічається не так багато розуміючих і доброзичливих людей, так що через якийсь час об’єкт до тебе потягнеться.

Крок 4. Маніпулювання і навіювання як ефективний спосіб повернути кохану людину

Ти повинна увійти в довіру до коханого настільки, щоб він став ділитися з тобою секретами його нових любовних відносин з іншою людиною. Якщо це відбулося – інше зробити не так складно: максимізуй заслуги об’єкта і мінімізуй заслуги його нового партнера. Те ж стосується вини – мінімізуй помилки і провали об’єкта і сильно засуджуй промахи його коханої, виключаючи пряму критику.

В процесі розповідей користуйся активно елементом гіпнозу під назвою спіраль Еріксона.

У спіралі повинні використовуватися мінімум три максимально цікавих для об’єкта розповіді. Розказуй першу, на найцікавішому місці уривайся, розказуй другу, знову уривайся, розказуй третю, уривайся, говори навіювання, потім закінчуй третю розповідь, другу, потім першу.

З приводу дієвості спіралі – результати приголомшливі. Зв’язок свідомості і підсвідомості заплутується, навіювання проникає в саму глибину мозку.

Стеж при цьому, щоб дихання і голос відповідали об’єктові по тембру, темпу і гучності.

Використовуй в розмовах порівняння людини з авторитетними для нього людьми, якщо серед його слабких рис є страх втратити імідж, амбітність, підкреслюй регулярно його значущість, хвали і частіше підкреслюй його головні позитивні якості.

Крок 5. Перехід від спілкування до особистих зустрічей

Після того, як налагодиться спілкування, при правильному веденні маніпуляцій, твій колишній потягнеться до особистої зустрічі. Погоджуйся на неї відразу.

При перших зустрічах необхідно утримуватися від близького контакту, поцілунків і обіймів. Спілкуйся, використовуй періодично техніку якоріння, наприклад, сказавши щиро "ти найкращий" і заглянувши віддано в очі, торкніться до правої руки об’єкта. Зробіть це кілька разів. Подальші дотики йому нагадуватиму про тебе.

При зустрічах активно використовуй навіювання через спіраль Еріксона, метод трьох Так, підвищення авторитету об’єкта через різні історії і спогади. Через нетривалий час він цілком перейде до тебе.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...