• Без категорії

НИЖЧЕ ПОЯСА: ПРО ЩО ЧОЛОВІКИ БРЕШУТЬ ПІД ЧАС СЕКСУ

Кількість партнерок, розміри чоловічої гідності і тривалість статевого акту – найшкідливіші обмани сильної статі. Від деякої брехні і брехунів дамам варто триматися подалі.

Всі ми схильні прикрашати себе у відносинах і частенько без злих думок прибріхуємо партнерам. Причому вчені говорять, що жінки це роблять навіть частіше, ніж чоловіки. Всьому виною наша бурхлива фантазія і підвищена чутливість: під впливом емоцій жінки часто видають бажане за дійсне. Чоловіки в цьому плані більш раціональні і розважливі, і зазвичай йдуть на обман для досягнення якихось цілей. У сексі таких цілей дві: домогтися партнерки і залишити після себе хороше враження. Але брехня, до якої вдаються чоловіки, далеко не завжди безпечна.

Обман №1. «Я її не пам’ятаю»

Ви дійсно вірите в те, що чоловік може не пам’ятати свою попередню пасію? Це ок, якщо мова йде про одноразовий секс «по п’янці». Але якщо ви цікавитеся партнеркою, з якою ваш милий провів істотний відрізок часу, то знайте, що чоловіки в цьому випадку не схильні до амнезії. Швидше за все, він просто хоче уникнути зайвих розпитувань і боїться розбудити в вас ревниву левицю. З іншого боку, вам дійсно потрібно знати, як «це» було у нього до вас?

Жоден чоловік не розповість вам правду про колишню.

Обман №2. «Ти краще за всіх»

Ще один спосіб уникнути зайвих розпитувань і елегантно «закрити рот» вашому внутрішньому детективу. Ось тільки не варто спокушатися і вірити своєму коханому на слово. Імовірність того, що він дійсно так думає, 50:50 (принаймні, так стверджують анкети сексологів). Інше питання в тому, що він може вас ні з ким не порівнювати і насолоджуватися інтимною близькістю без тіні колишніх партнерок біля ліжка. А ви своїми питаннями, навпаки, змушуєте чоловіка до спогадів і роздумів.

Обман №3. «У нас був тільки секс»

Зазвичай такими словами чоловік хоче показати, що попередня пасія не мала для нього ніякого значення. «Тільки секс» означає відсутність духовної близькості і якихось спільних інтересів. У це можна повірити, якщо вашому партнерові від 18 до 25 років (приблизно в цьому віці сильна стать ще схильна до гіперсексуальності). Чоловіки старшого віку стають у відносинах більш розбірливими. І для того, щоб секс трапився (особливо, якщо він траплявся неодноразово), партнерка просто зобов’язана була його чимось привернути, крім своєї сексуальної привабливості.

Обман №4. «У мене це в перший раз»

Тут мова йде не про перший секс в принципі, а про секс, при якому щось пішло не так. Чоловіки сприймають свої «осічки» дуже болісно і з жахом уявляють, що ви тепер подумаєте. Намагаючись прикритися такими словами, ваш партнер як би просить авансу. Якщо він вам дійсно дорогий, не смійтеся над його незручною спробою пояснити ситуацію. Втішати словами «у всіх буває» теж не варто. Вашому чоловікові не вистачало тільки думати про цих загадкових «всіх». Запропонуйте відпочити і просто полежати поруч, а через час спробуйте знову.

Чоловік спробує всіляко виправдати свою невдачу.

Обман №5. «Я можу багато годин поспіль»

Тут цікаво було б уточнити, що саме ваш партнер має на увазі. Йдеться про довгі прелюдії, або безпосередньо про статевий акт? Якщо мається на увазі секс, то підкотіть губу: середньостатистичний акт у людей триває 10-15 хвилин. Після оргазму в чоловіка настає рефрактерний період, під час якого м’язова тканина відновлюється, а тому нечутлива до порушення. Так що на наступний круг мачо може зайти тільки після певної перерви.

Обман №6. «Я більше не можу»

Якщо ви разом вже багато років, а секс регулярний і передбачуваний, така ситуація має місце бути. Партнер звикає до певного сценарію, в якому фінал означає «фінал – і на бічну». Не ображайтеся і не мучте коханого, а краще потерпіть і «візьміть своє» наступної ночі. Якщо ж ваші відносини знаходяться на піку романтизму і сексуальності, і тут раптом чоловік заявляє про те, що він «відстрілявся», це хороший привід задуматися – а чи хвилює його ваше задоволення?

Обман №7. «Я не можу в презервативі»

На що тільки не йдуть чоловіки, щоб не надягати захист! Вам можуть розповідати про низьку чутливість, свій нестандартний розмір і навіть алергію на латекс. Уважно вислухайте всі можливі приводи і струсіть з вух локшину. Відмова займатися сексом в презервативі – це банальна неповага до партнерки. У світі немає жодного чоловіка, який би не зміг отримати задоволення в презервативі. Тому поважайте себе, і наполягайте на цьому правилі. Або вимагайте замість неї результат аналізу на ЗПП, але при цьому відразу уточніть, чи готовий ваш улюблений до несподіваного батьківства.

Немає таких чоловіків, які «не можуть з презервативом».

Обман №8. «Я не знайду результати аналізів»

Ще один тривожний дзвіночок не на користь надійності вашого партнера. Особливо, якщо він з тих, кому «протипоказаний» презерватив. Наполягаючи на незахищеному сексі, чоловік повинен викласти свій єдиний козир: свіжу довідку про те, що у нього все в порядку зі статевим здоров’ям. Якщо довідка безповоротно «загублена», вам в принципі все одно, коли він здавав аналізи – хоч вчора, хоч в минулому житті. Завершіть вечір легким петтингом, а на наступний день ведіть милого в лабораторію.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...