Ніна

Походить від грецького Нінос – так звали засновника Ассірійської держави.

Ім'я племінниці єрусалимського патріарха Ювеналія, що поклала початок християнству в Грузії. Ніни – відповідальні працівники, пунктуальні, іноді надмірно принципові. Уміють бути чарівними, жіночними, м'якими. Завдяки цим якостям вони без праці знаходять собі хорошого чоловіка. Сім'ю Ніна любить, але саме домочадці є об'єктами її емоційних разрядок. Не дає послаблень в роботі собі, вона вимагає того ж і від них. До нестями змушує дітей вчити уроки, чіпляється до чоловіка, якщо він, на її погляд, відноситься до справи з лінню. Домашні трохи побоюються Ніну. Їй хочеться все поліпшити, дотягнути до уявного ідеалу. Як господиня, вона бездоганна, досить запаслива, на зиму рідко залишається без варень або соленій. Зі свекрухою відносини складні, оскільки та підозрює, що справжнім господарем в будинку є не син, а невістка. Та й Ніна не надто приховує свого прагнення до лідерства. У тих випадках, коли "коса знайде на камінь", вона не в змозі миритися з підлеглою роллю в сім'ї, може піти на розлучення.

Ім'я Ніна відомо з часів асирійського держави. Свята Ніна рівноапостольна, що вважається покровителькою імені, була народжена в Каппадокії, в родині знатного воєводи. Коли Ніні було 12 років, її сім'я відправилася в Святе Місто, де батьки прийняли священний обітницю. Виховувала Ніну літня жінка, яка прищепила їй віру і благочестивість. Дівчинка читала молитви, просила Богородицю, щоб та відкрила перед нею країну, куди був винесений хітон Господній, витканий руками його матері. І так сильна була її віра, що Пресвята Богородиця з'явилася до неї, дала їй хрест з виноградних лоз і відправила проповідувати порятунок язичників Іверії (сучасній Грузії). Тому рівноапостольна Ніна зарахована до лику святих як просвітитель Грузії. Жінка, що носить ім'я Ніна, – любителька всього нового. і незвичайного, вірна, турботлива, ласкава і ніжна.

Міцним і щасливим виявляється шлюб з Сергієм, Віктором, Михайлом, Георгієм, Валентином, Семеном. Про шлюб з Анатолієм, Федором, Гнатом або Дмитром цього сказати не можна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...