Никон

Перекладається з давньогрецької як – "перемагає".

У нього хороша інтуїція. Одночасно Никон володіє даром аналітичного мислення, йому властиво запам'ятовувати щонайменші подробиці події і уважно все аналізувати. Сприймає все, що відбувається реально, без спотворень.

Пам'ять Никона граничить з феноменальною – прочитану один раз книгу він пам'ятає в деталях все життя. Він не кар'єрист, часто сам не знає, чого хоче. Але думки свої уміє виражати чітко і ясно, довго обмірковує всі деталі, перш ніж прийняти рішення, але раптово може вчинити так, як підказує йому чуття. Друзів Никон дуже любить, але тримає їх на деякій відстані, дуже чутливий, любить сповідатися, плакати в жилетку. Захоплюється філософією, релігією, сміливо мислить, прислухається до своєї інтуїції, і це допомагає йому в складних ситуаціях. Його натура не терпить морального тиску, він довго переживає розчарування.

Никон прекрасний психолог, тверезий розум дозволяє йому уникати багатьох помилок. Чудово бачить всі обставини справи в комплексі. Никон – хороший господар, з великою любов'ю ставиться до сім'ї, але за характером все ж незалежний. Дуже вразливий і чутливий до всього, що пов'язане з добром і злом, бездоганний в цьому відношенні, але не визнає занадто суворих правил. Чужа педантичність дратує його.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...