Никифор

Переводитися з давньогрецької як – "переможець".

Життєрадісний, енергійний. Любить життя у всіх її проявах. Нетерплячий, повільні люди його дратують. Терпіти не може тривалих телефонних розмов: він повинен бачити людину, дивитися йому в очі. Легко відкидає життєві дрібниці і зосереджує свою увагу на головному. Не розташований до тривалих пояснень. Головне в його характері – швидкість реакції, вміння схоплювати на ходу суть справи.

Велика частина його життя проходить в прагненні якомога більше дізнатися. Він багато читає, цікавиться будь-якою інформацією. Володіє хорошою пам'яттю і необхідні в дану хвилину відомості може витягнути з оберемка раніше почутого. Дістає користь із всього почутого, сприйнятливий до нового. Життя для нього буває нудною і порожній. Він товариський. Незалежний. Володіє аналітичним складом розуму. Упертий, завжди поступає так, як вважає за потрібне. Відданий товариш, на нього можна покластися. Великий трудівник. Болісно переносить байдужість до своєї персони, особливо з боку начальства. У колег користується авторитетом, його відносини з ними засновані на взаєморозумінні. Завжди йде назустріч ближньому.

У суспільному житті не завжди буває активний, краще залишатися осторонь. Любить займатися науковою діяльністю і не розпорошується по дрібницях. Інтелектуальна сторона життя його цікавить набагато більше, ніж життєві проблеми. Гострий на язик. Основним його недоліком є надмірне упертість, недовірливість, прагнення все робити самому, вважаючи, що краще за нього не зробить ніхто, а на виправлення чиїхось помилок у нього немає часу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...