Незвичайні способи зарядитися енергією

Незвичайні способи зарядитися енергієюЯк отримати чергову порцію заряду, діляться 14 молодих амбітних бізнесменів.

 • Стрибати

Айрум Тагір, засновниця High Point Chiropractic Wellness, щоранку стрибає на батуті протягом 10 хвилин. Щоб наситити себе позитивною енергією, вона при цьому вигукує фрази: «Я сильна, успішна, здорова і рада життю!».

 • Здійснювати добру справу кожен день

Співзасновниця ZinePak Кім Кауп розробила власну систему, при якій щодня 15 хвилин присвячує допомозі іншим: будь то дрібне доручення або покупка кави для колег. Після такого акту доброти вона завжди відчуває задоволення, натхнення і позитивний настрій.

 • Медитирувати

Засновник Sequoia Lab Гуіллаум Гаутерау до того, як відкрити електронну пошту, щоранку починає з 20-хвилинної медитації. За його словами, медитація зменшує тривожний стан, покращує пам’ять і концентрацію.

 • Їсти пилок з кокосовим маслом

Цей прийом почерпнула засновниця She Takes On The World Наталі Макнейл з книги про детокс. Ложечка бджолиного пилку з кокосовим маслом є дієвим засобом для підтримки витривалості і на відміну від чашки кави має довгостроковий ефект.

 • Робити стійку на голові

Енні Вуттон і Бейлі Сміт, співзасновниці Popup Archive, кожен день в буквальному сенсі слова перевертаються з ніг на голову. Такий метод допомагає їм підбадьоритися, враховуючи, що вони практично весь робочий день знаходяться в офісі. Стійка догори ногами – свого роду забава, яка швидко допомагає відновити енергію, а також покращує кровопостачання голови в цілому, що корисно для здоров’я.

 • Пити багато води

Дерек Флеінцрах, засновник Greatist, стверджує, що краще себе почувати йому допомагає проста вода. Дослідження показують, що вода сприяє поліпшенню пильності, продуктивності і навіть настрою. Так що вода – воістину джерело життя.

 • Практикувати короткий сон

Для співзасновника Bloomboard Джейсона Ленга кращий спосіб перезарядитися – 26-хвилинний сон. Отриманої енергії йому вистачає на кілька годин, якщо доводиться працювати пізно ввечері.

 • Займатися фізичним навантаженням прямо на робочому місці

Засновниця Women 2.0 Шейхероуз Чарану радить проводить такі заняття всім колективом. У себе на роботі вона ввела в практику щоденні тренування, під час яких співробітники знімають взуття, сідають на підлогу і протягом 20 хвилин роблять фізичні вправи. Крім того, вона стверджує, заняття здатні згуртувати команду і дають відчуття, що після таких навантажень будь-яка робота по плечу.

 • Здійснювати півгодинні прогулянки

Стів Гатена, засновник REP Interactive, радить щодня ходити на півгодинні прогулянки. Після введення прогулянок в практику він схуд на 45 фунтів, одружився і розширив свій бізнес.

 • Використовувати додатки для підрахунку кілометрів

Натхненниця ZinePak Бріттані Ходак використовує мобільні додатки для підрахунку кілометрів і кроків. Коли їй потрібно підбадьоритися, вона встає з-за робочого столу і відраховує 1000 кроків або 5-7 хвилин ходьби.

 • Бути вдячним

Щоночі перед сном співзасновник One Month Кріс Кастильйоне записує три речі, за що він вдячний. Це може бути щось незначне, на перший погляд: бесіда з кимось за чашкою чаю або нові знання, отримані від колег. Він щиро вірить, що потрібно відзначати кожну маленьку перемогу в житті. До речі, дослідження показують, що ведення такого щоденника подяки може на 25% підвищити відчуття задоволення.

 • Робити дихальні вправи

Рохід Анабхері з Circa Ventures щодня 15 хвилин свого ранку присвячує пранаямі – системі дихальних вправ в йозі. На його думку, ця методика покращує самопочуття, сприяє нормалізації рівня цукру і холестерину в крові і може допомогти запобігти ожирінню.

 • Працювати за комп’ютером стоячи

Райан Рагузу, співзасновник Myriad Mobile, став використовувати такий стіл з вересня. Через пару місяців він помітив за собою, що йому вдається краще зберігати концентрацію уваги і рівень високої енергії протягом дня. Крім того, він позбувся болю в спині. До речі, згідно з дослідженням в Англії, положення стоячи протягом трьох годин щодня впродовж одного робочого тижня сприяє спалюванню такої ж кількості калорій, як якщо б ви пробігали 10 марафонів за рік.

 • Побудувати культуру, засновану на принципах підтримки енергії

Засновник Yodle Бен Рубенштейн вважає, що в першу чергу потрібно поступово вибудовувати таку систему на робочому місці. Його методика включає в себе: програвання гучної енергійної музики, перегляд надихаючих виступів і відео, спів всім колективом в кінці робочих зборів. Сам Бен щоранку починає з привітань і побажань якомога більшій кількості людей.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...