Незвичайне ім'я для дитини: за і проти

При виборі імені для майбутньої дитини не забувай радитися зі своїм партнером

Яке ім’я дати дитині це справа кожного з батьків. Природно, що кожному з батьків хочеться, щоб його дитина виділялася серед інших діток, однак чи варто називати дитину заради цього незвичайним ім’ям? Напевно, не варто. Ім’я повинно бути чистим аркушем.

Наташа може бути будь-якою, Катя теж. Худенькою, товстою, сором’язливою, товариською, розумною або дурною. А Джульєтта? Товстенька, сором’язлива, зовсім непопулярна Джульєтта в п’ятому класі звичайної школи … Пожалійте дівчинку!

Втім, це лише думка, остаточне рішення приймати, звичайно батькам дитини. Однак перш, давай розглянемо і плюси, які дає незвичайне ім’я:

1. Зустрічають по одягу – запам’ятовуваність. І, як відомо, у нас є тільки один шанс справити перше враження. Ту ж саму Джульєтту запам’ятають в будь-якому випадку, навіть якщо вона не буде цього хотіти і буде тягнути все вище комір від чорного светра. Втім, не все так жахливо, так чи інакше – незвичайне запам’ятовується, і це найчастіше може стати плюсом.

2. Національна самосвідомість. Якщо ім’я незвичне для країни, в якій буде жити дитина, але зовсім звичне для його національного середовища. «Так, я такий!»

«Так, я пишаюся своїм ім’ям!». Не варто тішити себе надіями, що звичайне ім’я вбереже дитину від національних проблем. Зате незвичайне ім’я розставить все по місцях для дитини, і їй буде трохи простіше впоратися з проблемами Можливо …

3. Повага до своїх предків. Ім’я в честь прапрабабусі. Дуже затишно і надійно відчувати себе частиною великої та міцної родини, для романтичних дівчаток – листком великого дерева. До того ж діти люблять сімейні легенди, а вже тобі знайдеться що розповісти про прапрабабуся.

4. Самоповага. Якщо вийде, то це буде чудово. Якщо дитина буде любити своє ім’я, цінувати його незвичайність і відчувати свою унікальність, то це буде чудово.

5. Віра у мрію. Ім’я в честь героїні фільму або книги. А можливо, треба вчитися мріяти? Поважати чужі мрії – навіть мрії своїх батьків.

Можливо, незвичайне ім’я – шанс відразу повірити, що можна зробити своє життя незвичайним, красивим, таким, в якому необов’язково слідувати штампу, в якому можна стрибнути вище хмар. «Так, я Джульєтта. Ось так! Гарно? ».

6. Здатність постояти за себе. Дорослі знають – в житті доведеться відстоювати свою думку, а можливо, і право на індивідуальність.

Можливо, можна навчитися бути сміливим, коли у тебе немає іншого виходу, коли сховатися не можна, бо тебе все одно вже всі запам’ятали.

7. Приємний бонус. Закриємо очі і помріємо. «Мама, спасибі!» – Скаже донька через 19 років. Адже саме завдяки незвичайному імені її зміг знайти той самий рудий хлопчисько, з яким вони ходили в молодшу групу дитячого саду.

У них буде дуже красиве весілля, і через рік ти станеш бабусею чудесного хлопчика. Вони назвуть його … Гаразд, це вже зовсім інша історія.

І, нарешті, не будемо все занадто ускладнювати. Попереду ще стільки всього. Може, дитина буде жити в країні з зовсім іншими іменами, а може, через рік стане культовим фільм, де головного героя зватимуть саме так, і ставлення до імені твоєї дитини відразу зміниться.

Ми, звичайно ж, надамо дитині можливість приймати рішення самостійно. Ми навіть зрозуміємо її, якщо, отримуючи паспорт, вона вирішить записати там зовсім інше ім’я, але зараз щось вирішувати все одно нам.

І хотілося б вірити, що якщо ми будемо її дуже-дуже-дуже сильно любити, то і вона буде відчувати себе добре і комфортно з будь-яким ім’ям.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...