• Без категорії

Незамінні продукти при вагітності

Незамінні продукти при вагітностіМайбутні мами харчуються за двох і те, що їдять вони, їдять і їх дітки, які ще не народилися. В даний життєвий період необхідно одержувати в достатній кількості вітамін С, фолієву кислоту, кальцій, білок, волокна і інші поживні елементи. Існує п’ять продуктів, які супер корисні для майбутніх мам.

Апельсиновий сік. Цей продукт не тільки багатий вітаміном С і фолієвою кислотою, але і містить калій в достатній кількості. Калій допомагає знизити високий кров’яний тиск, який особливо небезпечний під час вагітності. Проте, тим у кого низький тиск не варто боятися вживати апельсини.

Йогурт. Гарне джерело білка і кальцію, на відміну від молока може уживатися жінками, з непереносимісттю лактози. Більш того, активні йогуртові культури допомагають знизити ризик дріжджової інфекції, що часто виникає під час вагітності.

Брокколі. Цей вид капусти відомий як гарне джерело кальцію, вітаміну С, фолієвої кислоти і вітаміну В6.

Чечевиця. Серед бобів чечевиця виділяється за вмістом фолієвої кислоти. В ній міститься багато заліза і білка, а також волокна, які запобігають виникненню замків.

Інжир. Свіжий та сушений інжир містить багато волокон, більше калію, ніж банани, багато кальцію та заліза.

http://ivona.bigmir.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...