Невістка і свекруха …

Невістка і свекруха ...У нашій країні близько шістдесяти відсотків молодят, після весілля відправляються прямо до батьків чоловіка або дружини. Виходить, що новий осередок суспільства, повинен пристосовуватися до вже сформованого укладу життя з батьками одного з подружжя. Безумовно, цей процес не може пройти безболісно і безслідно, для обох сторін.

Основна частина молодят, воліє жити у батьків дружини, при такому розкладі, розбіжності і приводи для невдоволення у свекрухи і невістки набагато менші. Виходить, що здебільшого молодятам у батьків дружини живеться краще, ніж у матері чоловіка. Здавалося б, обидві матері люблять своїх дітей і звичайно бажають їм щастя, але чи то поняття щастя у них різні, чи то приводів для сварки тещі із зятем менше. Шлюби в нашій країні, найчастіше, укладаються між зовсім юними людьми, часто не здатних повністю себе забезпечити. Молодий чоловік, оселившись в будинку батьків дружини, змушує не тільки потіснитися старших, а й частково або повністю залежить від тестя, у грошовому сенсі. Найчастіше, батько дуже прив’язаний до дочки і повинен відчувати ревнощі до стороньої людини, але навіть при цьому зіткнення між зятем і тестем дуже рідкісні.

Чому ж свекруха і невістка не можуть ужитися під одним дахом?

У сучасній сім’ї молода дружина рідко кличе свекруху мамою, в основному по імені-по батькові, тим самим уже показуючи своє ставлення до неї. Але називаючи свекруху мамою, не можна бути впевненою, що вона запалиться до вас ніжністю. Часто помилки, які робить молода дружина, часто пов’язані з недосвідченістю і бажанням досягти всього і відразу. Нерідко молода дружина намагається перевиховати чоловіка, тут і починає вона спотикатися і робити навіть непоправні помилки. Намагаючись зменшити вплив його матері, досягає зворотного результату, до того ж цим вона подає приклад нешанобливого ставлення до матері своїм дітям.

Часом молодий чоловік, звичний до послуху і підпорядкування матері, не вникає в сварки і розбіжності між жінками, а встає на сторону матері. При такому розкладі, кількість розлучень збільшується в кілька разів, і ворожнеча йде вже між колишнім подружжям.

Щоб хоч якось згладити напружені стосунки свекрухи і невістки, молодій дружині необхідно враховувати те, що перед нею мати і її син. Не самою “воювати”, а дати можливість вирішити цю ситуацію одній людині, синові і чоловікові. Але, нерідко, чоловікові не подобається єднання двох жінок, йому вигідніше протистояння матері і дружини. Тому що, намагаючись переманити його на свій бік, кожна намагається його задобрити, потурає його примхам і капризам. У цьому випадку чоловіка необхідно переконати, що дружба свекрухи з невісткою піде всім тільки на користь. Адже сприятлива атмосфера в будинку запорука щастя і здоров’я всієї родини. Молодій дружині слід вселити собі: свекруха не винна, що вона робить або говорить не так, як тобі хотілося б. Вона народилася і виховувалася в інший час і в іншій родині. І звичайно має звички накопичені роками.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...