• Без категорії

Несподівана вагітність

Несподівана вагітність

Добре коли все йде за планом. Але іноді життя підносить нам сюрпризи. Як бути в складній ситуації?

Нерідко буває так, що вагітність наступає несподівано. Жінка ще не готова стати мамою за психологічними або фізіологічними показниками. Але природа диктує своє: і тест виявляється позитивним. Що робити в такій ситуації?

Перш за все, зупинитися і подумати.

Перша проблема, яка може виникнути в такій ситуації – це паніка.
Найчастіше вона підкрадається до молодих жінок, особливо до тих, чийого віку юридично ще неначебто не дозволяє мати власна думка з приводу продовження роду – неповнолітньою.

Проте паніка приходить не тільки до неповнолітніх. Навіть цілком повнолітні панночки нерідко лякаються позитивного результату: адже вагітність припускає відповідальність перед новим життям.

Тривожність може бути викликана економічними причинами, адже дитина – це певні фінансові витрати. Підгузки, одяг, не говорячи вже про ліжечка, коляски і інші необхідні речі коштують недешево. А дитяче харчування!

А якщо жінка живе одна, то вірогідність економічного характеру паніки для неї більш ніж вірогідна. Тим паче, що статистично доведено: чоловік, що дізнався про вагітність своєї приятельки, збігає набагато частіше, ніж залишається.

Яким чином можна з такими панічними або просто тривожними станами боротися – це кожна жінка вирішує для себе сама.

Можна втекти до подруги або іншої людини, гідної довіри. Виплакатися, виплеснути всі свої переживання – як правило, це приводить до значного полегшення на емоційному рівні. А якщо ця хороша людина ще і зможе щось порадити, то зважиться і ще одне питання, про яке ми нерідко навіть не замислюємося, а саме. Кожна людина більшою чи меншою мірою прагне уникати відповідальності. І якщо рішення за вас може прийняти хтось інший, це звичайно дуже привабливо.

Можна звернутися до йоги. Дихальні вправи і нескладні фізичні варіації дозволяють стабілізувати емоційний стан. А коли йде паніка, проблеми, якими цей стан оперує, виявляються абсолютно вирішуваними.

Кожна жінка ухвалює рішення сама. Про те, як правильніше справитися з щастям, що звалилося на голову. Але рішення вона ухвалює вже не тільки за себе: адже в ній вже живе її дитина. А жити він починає практично відразу після власне зачаття, а зовсім не після народження. Будь-яка вагітна жінка підтвердить це – дитина усередині мами вже жива, хоча і поки не дуже самостійний чоловічок. Який більше всього на світі має потребу у спокої і теплі. У своїй мамі.

Джерело: http://molodayamama.ru/

НА ГОЛОВНУ – Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...