Нервовий зрив при вагітності

Нервовий зрив при вагітностіПід час вагітності жінка дуже емоційна. Перепади настро. можуть бути дуже різкими і часто зрозуміти, що саме хоче жінка в даний момент і в цьому стані дуже складно. Під час вагітності жінку можуть дратувати навіть найелементарніші дрібниці, які в звичайному стані, раніше не викликали б у неї ніяких емоцій. Нервовий зрив під час вагітності трапляється часто. Яка ж причина? Як впоратися з емоціями вагітній жінці.

Причиною нервового виснаження є вироблення гормонів, які необхідні для нормального виношування малюка. На невеликих термінах вагітності від 7-10 місяців панує гормон гонадотропін, який при підвищеній концентрації викликає нудоту і як наслідок дратівливість. Причиною швидкої стомлюваності є гормон прогестерон.

Перепади в настрої можуть відбуватися часто, так як протягом усього терміну вагітності гормональний фон жінки постійно змінюється. Самостійно впоратися з бурею емоцій жінці дуже складно, тому слід спочатку звернутися до гінеколога. Спеціаліст призначає точне дозування та препарати, які допоможуть впоратися я з нервовим перенапруженням. Жінці слід навчитися розслаблятися, розмовляти про накипілі проблеми, намагатися спати по 8 годин на добу, ну і звичайно, шукати підтримку у коханих і дорогих людей.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...