Неприємний секс: шукаємо причини

Неприємний секс: шукаємо причиниСекс – заняття досить приємне і корисне, але так буває не завжди. Деколи жінки починають відчувати болі під час сексу. Неприємний секс може бути з різних причин, звичайно це фізичний чинник або емоційний. Деколи трапляється так, що больові відчуття з’являються несподівано.

У таких випадках неприємний секс, швидше за все виникає унаслідок яких-небудь фізичних порушень. Але трапляється і так, що болі під час сексу з’являються з новим партнером, в цьому випадку розгадка може бути в емоційному дисбалансі. Але в будь-якому варіанті не варто займатися самолікуванням при появі болю, а необхідно звернутися до лікаря.

Неприємний секс може бути унаслідок вагинізма. Це відбувається в тих випадках, коли жінка не здатна розслабитися, випробовує страх перед близькістю, боязнь завагітніти, або у неї був невдалий сексуальний досвід у минулому. Всі ці переживання викликають спазми м’язів піхви, а як наслідок – біль під час сексу. Для вирішення цієї проблеми необхідно спробувати розслабитися, довіритися партнеру. Якщо ж самостійно співволодіти з вагинізмом не виходить, то слід звернутися до сексопатолога на прийом.

Так само неприємний секс може бути і унаслідок несумісності партнерів. Несумісність може бути як емоційна, так і фізична. У першому випадку, жінка підсвідомо може не приймати партнера. У другому винуватий різний темп при сексі. У разі несумісності емоційної, або як ще її називають духовною, слід зрозуміти, чому цей чоловік не підходить, можливо, причина прихована в давній образі. У другому, необхідно підібрати той ритм сексу, при якому обидва партнери відчуватимуть себе комфортно

Неприємний секс буває унаслідок запалення і інфекції. В цьому випадку під час сексу жінка відчуває біль, паління, свербіння і сухість. Причиною можуть бути різні недуги, наприклад, такі як, вульвіт, вагініт, бартолініт. При підозрі на запалення необхідно негайно відправлятися до лікаря на обстеження. В даному випадку лікування потрібно починати щонайшвидше, оскільки будь-яка затримка здатна привести до дуже серйозних наслідків.

Неприємний секс може бути так само унаслідок недостатнього виділення змазки. У цих випадках під час сексу жінка переживає неприємні відчуття і сухість. Причиною може бути мала тривалість прелюдії, гормональні порушення, запалення бартолінової залози, яка відповідає за зволоження піхви. Якщо хворобливі відчуття викликані короткою прелюдією, варто обговорити це з партнером. У випадку якщо біль не пройшов, слід йти до гінеколога.

Неприємний секс може мати місце унаслідок ендометріозу. Ендометріоз – гінекологічне захворювання, симптоми якого: гострий і різкий біль під час сексу, іноді біль може з’явитися після статевого акту, або виникає біль напередодні місячних. Це захворювання, при якому внутрішній шар матки збільшується за її межі. При перших симптомах ендометріозу потрібно відразу йти до лікаря, оскільки це захворювання може привести до безплідності.

Неприємний секс може бути через травму піхви. В цьому випадку біль з’являється під час сексу і не проходить впродовж всього статевого акту. Травми можуть бути наслідоком операцій, зроблених в час або після пологів. Для вирішення цієї проблеми потрібно буде вибрати зручні пози для сексу, відповідний темп, а також користуватися лубрикантами, і паралельно тренувати м’язи тазового дна. При будь-яких больових відчуттях під час сексу все ж таки бажано звернеться до фахівця. Якщо причина ховається не у фізіології, то цілком допустимо записатися на прийом до сексопатології або гінеколога для виявлення причини проблеми.

Джерело: proUA.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...