• Без категорії

Недоступні жінки – хто вони?

Недоступні жінки - хто вони?Не буває недоступних жінок! Бувають не достатньо наполегливі чоловіки. Чи так це?

Поняття доступність-недоступність жінки дуже суб’єктивне.

Пригадайте, варто вам, або кому-небудь з ваших колег повестися на корпоративі трохи більш розкуто, ніж звично, затанцювати запальний танок з колегою протилежної статі, і, не дай бог, поїхати додому на таксі, з цим же колегою – все! Репутація пані, що робить кар’єру відомим місцем, вам забезпечена!

А з іншого боку, зустрічаються жінки, які в тому ж колективі, вмудряються прокрутити нетривалі романи мало не зі всіма чоловіками, не викликаючи при цьому ніякого роздратування або заздрості-злості з боку інших жінок, залишаючись милими, приємними і чарівними для всіх. На них не ображаються "кинуті" чоловіки, про них з дружелюбністю озиваються жінки. Повірте, такі є!

Звичайно, дуже багато що в поведінці жінок залежить від того, як її виховували в дитинстві. Але, як показує життя, зовсім не факт, що у суворих батьків з консервативним поглядом, дочка виросте "морально стійка". І навпаки. Не буває недоступних жінок! Час, наполегливість і гроші (на жаль…) – ось три кити чоловічого успіху.

До питання про кількість чоловіків в житті жінки. Три, п’ять, двадцять, сто… особливої різниці немає. Ну, а якщо хочеться похвалитися вселяючими цифрами, то не дивуйтеся, якщо чоловік зникне з вашого горизонту, вражений кількістю ваших перемог.

Наше суспільство із задоволенням навішує ярлики. З приводу, а частіше і без. Ця – легковажна, а та – гідна пошана пані. Чому? Ну, як же! Та ходить постійно в міні-спідниці, а ця в строгому платті до п’ят і глухим коміром. І те що у "шалави" троє дітей і улюблений чоловік, а "пані" вечорами надає "ескорт-послуги" – зовсім не має значення. Так, декольте або міні діють на чоловіків цілком передбачено. Але хіба не для цього, милі, ви так одягаєтеся? Всі ваші одговори типу: "мені подобається такий стиль" – це смішно. Увага наша вам подобається, навіть якщо ви самі собі в цьому не признаєтеся!

Безумовно, святе право кожної жінки тільки самій вирішувати бути або не бути конкретному чоловіку поряд з нею. І якщо бути, то як швидко. На першому побаченні або через п’ять років цукерково-букетних відносин. Не приховаю, часто чоловіки, розраховувавши на швидкий секс, звертають свою увагу на жінок попростіше. Молодих дівчат, необтяжених особливо інтелектом, провінціалок, ласих до всього, чого не зустрінеш в маленькому містечку.

Доступні жінки? З одного боку – так. Перспектива опинитися в ліжку чоловіка у вечір знайомства у них дуже висока. Але з іншого боку, більшість з них щиро вірить, що це та сама велика любов, за якою прийде сімейне щастя і благополуччя. Доступні? На жаль, просто наївні. Або інший випадок: жінка, що відбулася, успішна, змінює партнерів як рукавички. Доступна? Ось вже ні! Просто живе в своє задоволення. І з ким спати – прискіпливо вибирає сама. І якщо чоловік не потрапляє в це коло, перспектива опинитися в її ліжку примарна.

Міркувати на тему жіночої доступності можна довго. Але по життю самотніми залишаються якраз дуже скромні, або дуже наївні. А ті самі "доступні" благополучно виходять заміж, другий і третій раз, як правило, вдало, народжують дітей і люблять чоловіків.

Дізнайся також, як жінки вибирають чоловіків

Джерело: www.sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...