Недорога альтернатива салонам краси по догляду за волоссям

salon-krasy-vdomaБруд і нафтові залишки щодня потрапляють на наше волосся, робить їх безжиттєвими і млявими. Звичайно через тиждень бруд накопичується і це стає очевидним для оточуючих. Тому знову потрібно мити голову. Хтось робить це в салоні краси, а хтось у себе вдома.

Заощадити гроші можна, якщо ви змішайте кілька інгредієнтів і зробити свійвласний домашній догляд за волоссям. Просто змішайте трохи лимонного соку або яблучного оцту з водою, щоб після висихання залишився свіжий аромат, а забруднення повністю пішли з волосся.

Лупа та свербіж шкіри голови. Страждання від неконтрольованої лупи або свербіння шкіри голови – це дуже неприємне явище. У вашій кухні знайдеться недороге рішення. Домашній засіб для догляду за волоссям, яке усуває лупу та свербіж роздратованої шкіри голови – це яблучний оцет, вода і трохи кокосового масла.

Спробуйте змішати ці інгредієнти у рівних частинах, м’яко масажуйте і втирайте отриману суміш у волосся і у шкіру голови. Дайте суміші вбратися протягом ночі, потім потрібно волосся ретельно промити, а потім висушити. Кокосове масло тут замінить вологу на волоссі, яка їм зараз необхідна.

Натуральні барвники для волосся. Зазвичай салони пропонує змінити колір волосся за певну суму грошей. Ви можете прийняти таку пропозицію, а можете зробити це в домашніх умовах за допомогою натуральних барвників.

Для цього вам знадобиться, фольга, лимонний сік, гребінець, рукавички і сонячне світло. Візьміть смужку фольги і розподіліть по всій частини одного пасма волосся. Потім нанесіть лимонний сік на кожне пасмо і трохи посидьте на сонці. Чи не мийте волосся перед використанням цього домашнього кошти за волоссям, так як маслянистий залишок зможе захищати волосся від висихання. Стояти на сонці потрібно протягом 30 хвилин, поки волосся не освітлюватися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...