• Без категорії

Недоліки відносин «дружба-секс»

Недоліки відносин «дружба-секс»Чи варто переводити хороші дружні відносини в інтимну сферу і що з цього вийде?

Хтось обов’язково прив’язується, починає бажати більшого і мріяти про серйозні відносини. А, якщо такі бажання не взаємні, то люди наноситимуть один одному образи, можуть виникати ревнощі. Секс від емоцій відділити складно, але це саме те, що ви повинні зробити, якщо хочете почати сексуальні відносини з друзями.

Порада! Уникайте інстинкту власника. Пам’ятайте відносини у вас вільні, ви нічого не винні один одному. Якщо, наприклад, ви не хочете сьогодні зустрічатися це не значить, що ваш партнер/партнерка не має права зустрічатися в цей час з кимсь ще. Якщо за вдачею, ви власник/власниця, то вам краще не починати такі відносини.

Кінець дружбі. Якщо розглядати гірший сценарій, то балансування на межі дружби і любові, рано чи пізно поруйнує дружні відносини, ви можете взагалі перестати спілкуватися. На жаль, найчастіше цим все і закінчується, тому що як тільки ви перейшли на фізичний рівень, колишня динаміка розвитку дружніх відносин зникла назавжди.

Порада! Якщо ви хочете зберегти близькі дружні відносини з людиною, яка по нещастю виявилася протилежної статі, не варто ризикувати, необхідно вжити заходи обережності: не пити разом спиртного, не проводить багато часу наодинці.

Негативний вплив на майбутні серйозні відносини. Якщо жінка, з якою у вас все серйозно, знайде, що у вас якось були сексуальні відносини з подругами-жінками, вона буде вас ревнувати і підозріло відноситися до інших жінок. Теж справедливо і відносно чоловіків.

"Нарpу end". Таке буває дуже рідко, проте можливо, що романтичні відчуття виникнуть з обох боків. І коли це трапиться, то дружні відчуття переростуть в щось більше, ніж проста угода об задоволення фізичних потреб, вони переростуть в серйозні відносини з міцним фундаментом, побудованим на дружбі, взаєморозумінні і трепетних відчуттях.

Джерело: glianec.com.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...