• Без категорії

Недоглянутість жінки – кілер для відносин

Недоглянутість жінки – кілер для відносин Дізнайся про чоловіче сприйняття жіночої краси і доглянутості.

Більшість чоловіків любить проголошувати, що важлива не відсутність целюліту у коханої жінки, а зовсім інші якості. Вони сміються над жіночими звичками ходити на манікюр і до перукаря, жахаються, коли бачать нас з масками на обличчі і украй незадоволені, коли ми лягаємо в ліжко з кремом на обличчі.

Проте чомусь із задоволенням задивляються на стрункі ніжки проходячої повз дівчини, люблять доглянуті жіночі ручки і хочуть, щоб їх супутниця життя виглядала гідно.

У чому ж причина таких відмінностей між тим, що чоловіки говорять, і тією поведінкою, яку вони демонструють?

Причин, як завжди, декілька.

Перша – це чоловіче лицемірство. Деякі чоловіки говорять жінці те, що вона хоче почути, лише б уникнути незадоволеності з її сторони. Наприклад, “Я не дуже товста?” – “Звичайно, ні кохано!” (хоча насправді він думає “Мдя.., тобі не перешкодило б скинути кілограм десять”). Але якби вони знайшли в собі сили тактовно сказати жінці, що вона не відповідає їх стандартам краси (звичайно ж, тактовно) – то дружина або подруга напевно доклала б свої зусилля до того, щоб привести свою фігуру в порядок. Але ні – чоловікам не хочеться напружуватися.

Друга причина чоловічого лицемірства – це їх вічна тяга до зручності. Наприклад, багато чоловіків вважають, що косметика – це гидота, однак завжди раді купить косметику Ahava коханій чи подарувати сертифікат на неї. Їм не подобається запах крему для тіла, яким користуються їх дружини, смак помади і т.д. Але, в той же час, преважна більшість представників сильної статі люблять подивитися на нафарбованих жінок і знаходять їх вельми сексуальними. Парадокс!

Але насправді існує просте пояснення – чоловіки хочуть, щоб вся тонкість жіночого догляду за собою була прихована від них. А їх увазі надавався б тільки кінцевий результат – гладка, чиста шкіра, красиво укладене волосся, доглянуті руки…

На закінчення хочеться підвести підсумок – всі чоловіки без виключення люблять добре одягнених, підтягнутих і доглянутих жінок. Тому все ж таки не варто вірити запевненням партнера, що “ви і так красуня” і тягнутися за черговим шматком торта. А то завтра він шепотітиме ці слова вже іншою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...