Небезпеки великого міста для вагітних

Небезпеки великого міста для вагітних Під час вагітності жінка стає удвічі вразливою. Небезпеки можуть підстерігати всюди, незважаючи на те, що зараз все активніше створюються засоби, здатні зробити життя майбутньої мами максимально комфортним. Навіть просто виходячи на прогулянку по місту, вагітна жінка може зіткнутися з безліччю небезпек і неприємностей.

Зрозуміло, не варто доводити це до фанатизму. Будь-якій іншій людині, загрожують ті ж небезпеки, але вона все одно нормально живе і пересувається по місту. Тим не менш, майбутній мамі варто пам’ятати про деякі моменти, які можуть стати небезпечними для неї і для її майбутньої дитини.

Перш за все, є кілька правил для майбутніх мам, які вони повинні виконувати неухильно, адже в іншому випадку шкоди може завдати не навколишнє середовище, а вони самі. Перш за все, це ведення активного способу життя, відмова від усіх шкідливих звичок, регулярні медичні огляди, прийом ліків тільки за рецептом лікаря.

Тепер давайте поговоримо про те, які небезпеки приберегло для нас місто. Найголовніша – це, зрозуміло, громадський транспорт. Дуже часто з вагітними жінками в громадському транспорті трапляються непритомність, запаморочення, помутніння свідомості і т.д. На жаль, уникнути подібних нападів зовсім – неможливо.

Але можна їх в якійсь мірі контролювати. Для цього як тільки ви відчуєте що підступає напад, попросіть оточуючих вам допомогти. Вони можуть відкрити вікно, поступитися вам місцем або ще якось допомогти. На жаль, пасажири не завжди відгукуються на прохання про допомогу, навіть коли бачать, що людині дуже погано. У кожному разі, виходьте на повітря на найближчій зупинці.

Наступною небезпекою для вагітної жінки є потрапляння в натовп людей. Люди в такій обстановці не можуть контролювати свої дії повністю і можуть випадково штовхнути вас або вдарити. Намагайтеся уникати будь-яких ситуацій, в яких ви можете потрапити в натовп. Це ж стосується і громадського транспорту – намагайтеся не їздити в час пік, коли вам буде нікуди сісти.

Тепер скажемо пару слів про куріння. Думаю, про те, що вагітна дівчина повинна відмовитися від куріння, і так сказано чимало слів. Але небезпеку становить і пасивне куріння, причому, можливо, навіть більшу. Тому намагайтеся не бувати в місцях, де бувають курці.

Намагайтеся також не бути і в занадто галасливих місцях. Крім того, що стрес відчуваєте ви і він передається дитині, так дитина і сама вже на досить ранніх термінах може розрізняти різкі і гучні звуки, які їй не подобаються.

Бережіть себе і пам’ятайте, що на вас відповідальність відразу за два життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...