Небезпеки сидячої роботи

Небезпеки сидячої роботиВчені під час недавніх досліджень встановили, що в деяких випадках сидяча робота може бути причиною смерті.

У своїх дослідженнях вони відштовхувалися від даних, отриманих від наукових публікацій з більш ніж 50 країн.

Провівши такі дослідження, вони прийшли до висновку, що від сидячої роботи щорічно вмирає близько 4% людей. Так як така робота сприяє розвитку багатьох захворювань, таких як ожиріння, атеросклероз, гіпертонія. Найпоширенішими країнами зі схожою смертністю є США і Європа, найменше в таких випадків зареєстровано в Південно-Східній Азії.

За підрахунками приблизно третина населення харчується не дотримуючись графіка і правильного співвідношення білків і вуглеводів в їжі. Що і веде до розвитку серйозних захворювань і подальшої смерті.

Зараз така ситуація більш актуальна. Так як люди стали більше часу проводити сидячи (не менше 6-9 годин) і відповідно збільшилася кількість людей в зоні ризику.

Звичайно, не варто кидати роботу через це. Досить просто ходити на роботу і назад пішки, а також протягом дня вставати з-за столу і виконувати невелику гімнастику.

Зменшивши кількість часу, проведеного за столом, ходячи кілька хвилин, ви збільшуєте свої шанси прожити довге і щасливе життя!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...