• Без категорії

Небезпечні типи жінок

Небезпечні типи жінокЯкі жінки небезпечні для чоловіків? Відповіді шукаємо в статті! ТОП-15 ознак жінок, з якими не варто знайомитися

Чоловіки, дивіться в обидва і оцінюйте свої можливості і представляйте своє подальше життя.

1. Штамп в паспорті

Є категорія жінок, яким потрібно як би там не було дістати свій заповітний штамп в паспорті. Вони готові на все, тільки щоб жертва не вислизнула з їх рук. Вони розставляють свої мережі скрізь, де тільки можна, і чекають, коли рибка попадеться в їх сіть. Працюють на декілька фронтів. Цих жінок мало хвилює, чи люблять їх вибрані жертви чи ні. Їм все одно, хто буде поряд – головне, позбавитися самоти, довести всім і всякому, що "я не гірша за інших, оскільки маю законного чоловіка". Спочатку відносин така жінка мила, кокетлива… Але проходить якийсь час і вона починає діяти, хоче, як можна скоріше свою заповітну мрію запровадити в життя. Але як тільки вона взнає, що вибрана нею жертва не збирається зв’язувати себе шлюбними узами, відразу втрачає інтерес до чоловіка.

2. Мати одиночка

У жінки склалося скрутне матеріальне становище. Прожити на одну зарплату практично неможливо. Так, і дитині потрібен батько. Всі ці чинники складені воєдино примушують жінку шукати свою половинку.

3. Центр всесвіту

Категорія жінок прагнуча бути в центрі уваги. Вона балакуча, кокетлива, з її вуст не сходить

Чоловіки хоча і вважають себе сильною половиною людства, все одно можуть легко попастися в жіночі мережі.

усмішка. Прагне всіма засобами звернути на себе увагу. Багатьом чоловікам подобаються такі жінки. Але перш ніж пов’язати з нею своє життя, сім разів подумайте. Чи легко з нею вам буде в житті? Біля такої жінки постійно увиватимуться інші чоловіки. Чи витримаєте ви таке випробування?

4. Зацикленість на подругах

Без подруг – нікуди. Вони для і сонце, повітря і вода. Їх думка для неї дуже важлива, і якщо подруги оцінять вибраний об’єкт, то це добре, а якщо ні… То хай "валить" собі далі по проспекту. Всі таємниці жінка довіряє подругам і прислухається до їх думки. Сама нічого конкретно не може, а, можливо, не хоче вирішувати, і тому за неї все вирішують "довірені люди" – подруги. Таким чином, вона стає заручницею свого оточення. Такі жінки небезпечні тим, що вийшовши заміж все одно цілком будуть залежить від подруг, і їх рішення буде головним.

5. Мисливці за чужими грошима

Шукають забезпеченого чоловіка. Їх мало хвилює, одружений він або чи годиться по віку в батьки. Головне, щоб була квартира, дорога машина, щоб купував подарунки. Такі жінки небезпечні тим, що готові вдень і вночі цілувати, обіймати чоловіка і вселяти йому, що він єдиний і неповторний, що тільки поряд з ним вона відчуває себе справжньою жінкою. На всіх знайомих жінок свого друга дивиться з побоюванням і готова в будь-яку секунду, як пантера, кинутися на захист своєї власності аж до того, що видряпає іншій жінці ока. Для неї матеріальне положення над усе.

6. Спортивний інтерес

Категорія жінка, готових будь-якої хвилини знайомитися з чоловіками. У них немає серйозних намірів. Вони просто люблять бути в оточенні чоловіків. Один і той же супутник їм дуже швидко набридає. Без комплексів, сексуальні. За допомогою зміни партнерів вони пізнають "все ще непізнаний світ". Методом проб і помилок з часом приходять до висновку, який чоловік їм потрібен. Небезпечні тим, що можуть закохувати в себе.

7. Злюки-гадюки

Немає нічого страшніше, ніж зла жінка. Вона зла на весь світ, навіть на своїх дітей. Такі жінки ненавидять чоловіків і винять їх у всіх смертних гріхах. Будьте обережні з такою жінкою. Вона, як змія, поволі і тихо підповзає до чоловіка і несподівано наносить йому смертельний отруйний укус. У них одна мета – помста. І мстять вони жорстоко. Позбавлення від укусу проходить болісно боляче і довго.

8. Лімітчиця

Багато жінок, приїхавши у велике місто, прагнуть всіма силами і засобами стати міщанкою. Заміжжя – це їх єдиний шлях в досягненні наміченої мети. Для них головне тимчасово розписатися, щоб постійно прописатися. Якщо вас доля зведе з лімітчицею, то слухайте, про що вона говорить в перервах між словами про любов. Ви для неї можете виявитися стартовим майданчиком для досягнення наміченої мети.

9. П’явка

Поряд з такою жінкою ви відчуватимете себе як риба в мережі. Вирватися від неї практично неможливо. Вона завжди поряд з вами. Вона панічно боїться випустити вас з рук. Її ніхто і нічого не цікавить окрім вас. Вона живе на вашому тілі і не дає вільно зітхнути. Готова з вами йти на клятий футбол або дивитися хокей, тільки щоб відчувати вашу присутність.

10. Слідчий

Не встигнеш з нею познайомитися, як вона починає вести допит: чи багато було жінок до знайомства з нею, чи були улюблені жінки. "Слідчих" в перші дні знайомства цікавить зарплата, плани на майбутнє, розпитують про шкідливі звички. Як слідчий, подібна жінка цікавиться минулим і справжнім особистим життям чоловіка. Встає питання:, кому такий тиск потрібен з перших днів знайомства? У кожного своє життя і у кожного з нас є минуле і справжнє.

11. Трудівниця

Для неї матеріальний достаток – головне в житті, і тому готова день і ніч працювати, тим самим поповнюючи свій гаманець і примножуючи своє багатство. Гордиться тим, що одержує чималі гроші і дозволяє собі відпочити в Каннах або в Парижі. Поряд з такою жінкою чоловік відчуває себе як не в своїй тарілці. Так, і вона постійно нагадує, що не потребує ні чиєї допомоги і зі всіма проблемами може справитися сама.

12. Жебрачка

Матеріальне положення примушує шукати людини, яка здатна вивести її з ситуації, що склалася, і відкрити новий світ. Вона повертається в свою сім’ю, в свою убогу квартиру, де вже більше 10 років не було ремонту і, лягаючи в ліжко, представляє, як з Попелюшки перетворюється на королеву. Робота її лякає і тому єдиний спосіб вирватися з убогості – знайти чоловіка. Вік обранця жебрачку мало хвилює. Звичайно, їй хочеться, щоб поряд був молодий, симпатичний бізнесмен, але це для неї не головне. Головне, будь-якими способами і любимими шляхами змінити свій соціальний статус.

13. Денна пташка

Заміжня жінка, якій наскучив сімейний побут і проблеми. Вона хоче романтики, пригод, зміни обстановки. Така жінка – денна пташка, оскільки увечері їй обов’язково потрібно бути удома і у піднесеному настрої. Мріє, щоб її любили. Вона хороша, тільки для інтиму, але не більш. Тривалі відносини можуть завести чоловіка в безвихідь. Нічого людське сильній половині не чужо… А якщо він закохається, що тоді?

14. Матуся

Жінок такій категорії досить-таки багато. Така жінка постійно виконує роль матері і не дає вам мислити і поступати так, як велить вам ваше серце. Її постійна турбота і опіка перетворює чоловіка на дитину. Ознаки таких жінок: постійна турбота про чоловіка, який поряд, нею нічого не стоїть принести вам обід і поставити його на журнальний стіл, тільки щоб не відірвати вас від футболу або хокею, здуває порошинки з одягу, піклується про здоров’я.

15. Інтелектуалка

Інтелектуалка дуже небезпечна для середньостатистичного чоловіка. Вона все знає, оскільки постійно читає і дивиться телевізор, і не любовні мильні опери, а науково-популярні програми або щось подібне до цього. Вона кожну хвилину прагне підкреслити свою перевагу і розум. Інтелектуалки думають, що саме їх інтелектуальність може убити чоловіка наповал, і він, як поранений птах, впаде у неї ногам.

Таких ознак може бути не одна сотня залежно від того, що чоловік вважає "небезпечним" для свого життя.

Автор: Софія Каждан

Джерело: www.dvorec.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...