Небезпечна вагітність

Небезпечна вагітність Звичайно, для кожної жінки немає іншого щастя, ніж час вагітності. Але, іноді може бути ситуація, коли вагітність проходить не досить добре, і бувають якісь проблеми. Тому, потрібно стежити за здоров’ям, особливо за базальною температурою на ранніх термінах вагітності, адже це все дуже важливо для здоров’я майбутнього малюка.

Лікарі кажуть, що сьогодні є багато ситуацій, коли вагітність жінки стає небезпечною. Звичайно, ви відразу ж запитаєте, чому вагітність може бути небезпечною? На це питання у докторів багато відповідей.

Перш за все, варто відзначити, що вагітність може бути небезпечною не лише для плоду, але і для дівчини. Цей стан може бути з різних причин. Варто відзначити, що найчастіше вона з’являється через стан здоров’я матері. Як говорять доктори, практично в 50 відсотків випадків буває стан небезпечної вагітності. Це тому що в майбутньої матусі є захворювання серця або ниркова недостатність. Тоді, в такій ситуації докторам нічого не залишається, ніж переривати вагітність.

Але, бувають випадки, що тільки кільком жінкам можна зберегти вагітність, і народжувати їм самим не можна, тоді роблять кесарів.

Крім цього, вона небезпечною може стати через не уважність самої жінки. Наприклад, якщо жінка не стежить за своїм раціоном харчування і режимом відпочинку і роботи, то в такому разі у неї можуть бути захворювання подібні анемії, а також може бути перевтома. Так анемія – це, насамперед, небезпечно для самої дівчини. Під час анемії у неї може відкритися кровотеча. А як запевняють доктора – кровотечу на пізніх термінах вагітності майже неможливо зупинити.

Крім цього, якщо жінка може багато працювати, і мало відпочивати, то теж може бути кровотеча.

Також до цього діагнозу доктора відносять позаматкову вагітність, яка не сумісна з кров’ю матері. Наприклад, досить часто, у «жінок в положенні» може бути конфлікт з дитиною. Таке буває якщо у дитини негативна група крові, а у мами позитивна, або ж навпаки. У такому випадку вагітна погано себе почуває – у неї з’являються головні болі, блювота тощо. Тоді доктора просто повинні перервати вагітність.

Також варто звернути увагу на позаматкову вагітність. Вона сама небезпечна, адже якщо її вчасно не виявити, то тоді жінка може померти. Таку вагітність доктора переривають і при цьому не питають у самої пацієнтки. Справа в тому, що позаматкова вагітність розвивається в трубах. І, коли плід росте, то він просто може порвати трубу, в результаті чого жінка просто може померти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...