НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОСТАВИТИ НА СТІЛ: ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО ПОТРІБНО ПРИГОТУВАТИ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Скоро ми будемо відзначати Великдень. Як не забути поставити на святковий стіл дійсно важливі традиційні страви?

Сьогодні ми розповімо, якими стравами в жодному разі не можна нехтувати під час  підготовки до православного свята.

Святковий кролик

Вам може це здатися дивним, проте кролик – традиційний символ Великодня (як католицького, так і православного). Саме тому більшість європейців не забувають купувати шоколадних кроликів і ставити їх на стіл як почесний символ Великодня. Ви так само можете придбати шоколадний зліпок кролика або спекти печиво у вигляді цієї тваринки.

Сирна паска

Також потрібно завести собі за звичку готувати сирну паску щороку. Справа в тому, що якщо традиційна паска з одного тільки тіста розрахована більше на гостей, то сирний аналог більше слід готувати саме для рідних і близьких. Ви можете або зварити паску, або залишити її в сирому вигляді. Хоч останній варіант і набагато простіший, але термічно оброблена випічка зберігається довше.

Фарбовані яйця

Хочемо звернути вашу увагу на те, що яйця варто фарбувати за кілька днів до Великодня, а потім протягом тижня дарувати всім гостям вашого будинку. Ви можете скористатися купленими барвниками і візерунками або приготувати фарбу самостійно.

Традиційний хліб

Традиційний хліб або паску зазвичай виготовляють з дріжджового тіста. Виходячи зі старих традицій, його пекли для того, щоб пригощати всіх, хто завітає в гості в це свято. Паску слід виготовляти з дріжджового тіста з додаванням в нього вершкового масла, цукру і яєць. Крім цього, в хліб необхідно додати сухофрукти, цукати і горіхи. Верх паски прикрасьте глазур’ю з цукру.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...