НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОСТАВИТИ НА СТІЛ: ЩО ОБОВ’ЯЗКОВО НЕОБХІДНО ПРИГОТУВАТИ ДО ВЕЛИКОДНЯ

24 квітня українці відзначатимуть Великдень. Сьогодні ми розповімо, про які важливі традиційні страви в жодному разі не можна забути поставити на святковий стіл.

Святковий кролик

Вам може це здатися дивним, проте кролик – традиційний символ Великодня (як католицького, так і православного). Саме тому більшість європейців не забувають купувати шоколадних кроликів та ставити їх на стіл як почесний символ Великодня. Ви також можете придбати шоколадний зліпок кролика або спекти печиво у вигляді цього звірка.

Сирна паска

Так само слід завести собі за звичку готувати сирну паску щороку. Справа в тому, що якщо традиційна паска з одного тільки тіста розрахована більше на гостей, то сирний аналог більше слід готувати саме для рідних та близьких. Ви можете або запекти паску, або залишити її у сирому вигляді. Хоч останній варіант набагато простіший, але термічно оброблена випічка зберігається довше.

Фарбовані яйця

Ми хочемо звернути увагу, що яйця варто фарбувати за кілька днів до Великодня, а потім протягом тижня дарувати всім гостям вашого дому. Ви можете скористатися купленими фарбниками та візерунками або приготувати фарбу самостійно.

Традиційний хліб

Традиційний хліб або паску зазвичай виготовляють із дріжджового тіста. Виходячи зі старих традицій, його пекли для того, щоб пригощати всіх, хто завітає в гості у це свято. Паску варто виготовляти з дріжджового тіста з додаванням до нього вершкового масла, цукру та яєць. Крім цього, у хліб необхідно додати сухофрукти, цукати та горіхи. Верх паски прикрасьте глазур’ю із цукру.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...