Не родись красивою, а родись без комплексів

Не родись красивою, а родись без комплексівЯкби ви знали, скільки дівчат і зрілих жінок заглядали в дзеркала впродовж століть! І всім їм були властиві крайнощі. Одні милувалися собою, інші знаходили в собі силу-силенну недоліків, навіть в монастир збиралися йти! Є навіть захворювання таке – воно проявляється саме в підлітковому віці. Дисморфофобія називається. Психіка у такої людини замикається тільки на його дійсному чи уявному фізичному недоліку. І тут вже він не їсть, не п’є, музику не слухає, а тільки в дзеркало “милується” на свій ніс кривий або “нестерпні” веснянки. Характер псується, вираз обличчя похмурий, мова млява, невиразна … Та що там! Може обмін речовин в організмі порушитися, з’явиться лупа, шкіра почне лущитися. Коротше: якщо людина серйозно почне вважати себе виродком, він в виродка і перетвориться.

А може, замість того, щоб рвати на собі волосся і плакати в подушку, подивимося в дзеркало ясними очима – без сліз і комплексів?

Погляд перший

Візьмемо чистий аркуш паперу і випишемо на нього всі свої плюси і мінуси.

Погляд другий

Плюсами від душі захопимося і будемо їх використовувати для аутотренінгу в хвилини душевного занепаду. Наприклад: “Волоссячко у мене поки що рідкувате, зате очі надзвичайного відтінку морської хвилі!”.

Погляд третій

Чітко сформулюй свої недоліки і вимоги до самої себе. Вимоги повинні бути реальними. Ти не плануй підрости на двадцять два сантиметри або перетворити гарненький кирпатий носик в грецький точений ніс. “!!! Я хочу схуднути на 3 кілограми Мені набридло невміло користуватися косметикою Мені не подобається моя зачіска Я не знаю, що мені носити – але я дізнаюся”: Запиши лаконічно, в тоні наказу.

Погляд четвертий

Не думай, що після перших кроків в потрібному напрямку твоя зовнішність зміниться як за помахом чарівної палички. За одну ніч змінилася тільки Попелюшка в казці. А вам, доведеться попрацювати. Не можна двічі виконати яку-небудь навіть найдієвішу вправу і відразу схуднути на п’ять кіло! Налаштуємося на тривалі зусилля.

Погляд п’ятий

Не знаєш, що з собою робити? Накопич грошенят і сходи в салон. Один раз – це не так вже й дорого. Нехай тобі порадять фахівці.

Погляд шостий

Май на увазі: немає поганих фігур – є ледачі дівчата. Відмовки, що в тебе немає часу, що ти втомилася, що в тебе “критичні дні” – головні вороги твоєї стрункої фігури.

Погляд сьомий

Запроси в гості кращу подругу і разом з нею перетряхніть свій гардероб. Переміряти все і без жалю викинь все те, що тобі не йде. Краще обмежитися мінімумом речей, але вони повинні робити твою фігуру красивіше. Тоді ти не будеш думати про те, як виглядаєш.

Погляд восьмий

Перебудувати свою свідомість куди важче, ніж змінити зачіску. Але ж ти вирішила змінитися! Стань впевненою в собі, самостійною, сильною. Внуши собі, що ти єдина у своєму роді, дотепна, весела і від того – ну дуже приваблива! Адже ти така і є – тільки потрібно, щоб це помітили й інші.

Більше про це та інше можна прочитати на сайті divchata.in.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...