Не професійні звички, які можуть коштувати вам роботи

Не професійні звичкиЗнайти нове місце роботи не найлегше завдання, тому варто вести себе максимально професійно і коректно.

Ось основний список неправильної поведінки, що змусить вас виглядати непрофесійно в пошуку роботи:

  • Неохайність

Ваше резюме – це ваш перший контакт з HR менеджерами або рекрутерами. У резюме не повинно бути граматичних помилок. Резюме повинно бути відформатовано і розділене на блоки і абзаци за змістом і сенсом. На ньому не повинно бути плям або пошкоджень паперу.

Якщо ваше резюме здасться неохайним, то про вас самому подумають так само.

  • Підготовка до співбесіди

Роботодавці віддають перевагу тим кандидатам, хто перед походом на співбесіду ознайомився з інформацією про майбутнє місце роботи, тобто він прийняв рішення влаштовуватися на роботу після розгляду фактів, а не з відчаю.

  • Занадто сильно намагається привернути до себе уваги

Якщо ви хочете, щоб ваше резюме виділялося на тлі інших, то це добре, але в міру. Нехай воно виділяється змістом і форматом, а не за допомогою кольорового паперу, декоративного оформлення, гри шрифтів або ароматів. Так, на ваше резюме звернуть увагу. Але реакція швидше буде негативною.

  • Палити і пити

Ніколи не паліть і не пийте перед співбесідою. Навіть якщо пройде якийсь час, запах все одно залишиться. Навіть при лояльному ставленні до куріння в компанії, більшість рекрутерів відносять куріння до мінусів здобувача.

  • Погана гігієна

Навіть якщо у вас сьогодні немає води в квартирі, постарайтеся прийняти душ перед співбесідою. Ви ж не хочете, щоб відзначили ваш запах, а не розумні відповіді на питання.

Відсутність належної уваги до гігієни може бути витлумачено як потенційно недостатня націленість на роботу.

  • Запізнення

Часті запізнення – досить поширена проблема і шкідлива звичка у багатьох людей. Постарайтеся зробити все можливе, щоб не спізнюватися на співбесіду.

Якщо ви встигнете на співбесіду, то покажете, що ставитеся до співбесіди несерйозно і не поважаєте час рекрутерів. Це далеко не те перше враження, яке ви хочете зробити. Краще прийти на співбесіду за 15 хвилин до початку.

  • Текстові повідомлення під час очікування

Це хороша ідея прийти раніше на співбесіду, але будьте обережні, щоб не дати нудьзі взяти верх.

Відправлення текстових повідомлень під час очікування буде виглядати як бажання бути в іншому місці і з іншими людьми. У більшості зон очікування є брошури і журнали зі сфери роботи компанії. Перегляд брошур буде відображати ваш інтерес до компанії.

  • Грумінг в громадських місцях

Це не погана ідея привести себе в порядок перед початком співбесіди. Але не варто робити це на людях, краще усамітнитися на одну-дві хвилини до вбиральні.

  • Зайві речі

Ваше портфоліо і копія вашого резюме все, що вам потрібно принести з собою на співбесіду – все інше зайве. Краще залишити вашу каву і пляшку води в машині, а мобільний прибрати з рук, так щоб у вас була вільна рука для рукостискання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...