Не можна дзвонити йому!

Не можна дзвонити йомуЖінка може піти на побачення з симпатичним хлопцем, який пообіцяє після побачення передзвонити пізніше. Буває, що потім, затамувавши подих, вона чекає такого дзвінка. Години очікування перетворюються в дні, а дні в тижні. І відчувається всередині себе бажання зателефонувати йому і дізнатися, що до чого, в чому справа, що відбувається? Стоп! Не можна дзвонити йому!

Ні в якому разі не можна дозволяти емоціям взяти під свій контроль розум. Якщо в розмові не було мови про те, що дзвінок зробить дівчина, не варто нав’язуватися йому, щоб не справити враження, що перед ним особа що відчайдушно потребує підтримки.

Завжди попадеться парочка знайомих або друзів, які будуть радити, що потрібно взяти на себе ініціативу, але сувора правда в тому, що ініціатива повинна бути з боку чоловіка. Коли людина помічає, що за ним влаштована гонка, такі відносини стають для нього обтяжливими. Тому, якщо є непереборне бажання зателефонувати йому: стоп! Не можна дзвонити йому!

З боку може бачитися, що чоловік не настільки зацікавлений у продовженні спілкування, як хотілося б, але реальність може виявитися протилежною. Не роблячи обіцяний дзвінок, чоловік може перевіряти подругу, тестуючи її поведінку. Можливо, йому хочеться таким чином визначити, наскільки він важливий для цієї милої особи, як легко зможе він нею маніпулювати в майбутньому. Якщо з боку жінки немає дзвінка, це означає, що випробування пройдено успішно. Таким чином, ролі міняються, і тепер жінка дозволяє чоловікові її переслідувати.

Не слід першій дзвонити жінці не тільки в тому випадку, якщо відносини знаходяться на першій романтичній стадії залицяння. Це правило повинне застосовуватися, навіть якщо вже встановлені хороші стосунки. Слід завжди пам’ятати, що звички важко змінити. Якщо вона звикне першою робити дзвінки в разі сварок і непорозумінь, чоловік так само до цього звикне і буде чекати такого дзвінка, навіть якщо він буде повністю винен. Це відбуватиметься вже не свідомо, а за звичкою. Тому жінці потрібно цінувати себе, намагатися змінитися, якщо звичка дзвонити першою вже з’явилася. Вона повинна стежити за своєю поведінкою, тримати себе в руках, не давати емоціям волі, якщо від цього постраждає ставлення до неї протилежної статі.

Жінка повинна уявити, як мислить чоловік

Перш, ніж вона підніме трубку телефону, потрібно добре собі уявляти, що для чоловіка означає цей дзвінок. Неправильне використання телефону може тільки позбавити її спілкування з дорогою серцю людиною. Перш, ніж зруйнувати дзвінком відносини, потрібно добре подумати. Можливо, жінці самій стане очевидно: “Стоп Не можна дзвонити йому!”

Поділитися в...

Вас може зацікавити...