Не дайте вашому коханню піти через дрібниці!

Не дайте вашому коханню піти через дрібниці!Відносини починаються бурхливою пристрастю, розгонить всі біди радістю від близькості з коханою людиною. Ми прагнемо створити сім’ю, клянемося у вічній відданості і впевнені, як ні в чому на світі, у своєму майбутньому щасті. Кожен день, проведений разом, здається неповторним і незабутнім. Однак у шлюбі, з часом, пристрасть згасає, ми втомлюємося від одноманітності буднів, голова проясняється і ми дивимося на супутника життя здивованими очима, намагаючись зрозуміти, куди пішла любов і як ми могли так помилитись. Прагнення до нових вражень, бажання звільнитися від обридлих зв’язків, тягнуть кудись вниз, в бездонну пастку побуту. Нехай розум ще шепоче, що ми повинні зберегти сім’ю і стримати одного разу дане слово, наші відносини опиняються на межі розриву. А буває і так, що любов, в яку всі друзі і подруги свято вірили, не пройшовши випробування часом, зникає навіть до весілля. Чому ж так відбувається? І як цього уникнути?

Любов – це мистецтво, якому треба вчитися, переконує нас Еріх Фромм у книзі “Мистецтво любити”. Люди звикли вірити установці, що найскладніше – це знайти собі гідну пару, що володіє набором певних якостей, завоювати свою нагороду, закохати в себе, але хто задається питанням, а чи вміє він сам любити? Ми засвоюємо стільки різноманітних умінь і професій, осягаємо найскладніші науки, здійснюємо відкриття, а часто просто без користі витрачаємо сили і час, але наука любові,напевно, найважливіша для людини, так наполегливо ігнорується багатьма людьми. Руйнівниками шлюбу і вбивцями почуттів опиняємося ми самі.

Кращий спосіб зруйнувати сім’ю і остудити пристрасть – постійно нападати на свого чоловіка і дорікати його. Зустрічаючись з коханими, ми приймаємо їх такими, які вони є, бачимо в них наших героїв і принцес, йдемо з ними під вінець, повністю довіряємо їм. Але через якийсь час з нізвідки вилазить невдоволення все тією ж людиною, яку ми полюбили, на голову чоловіка сиплються нескінченні докори і ні дня не обходиться без свіжої порції “компліментів” і критики. Під таким натиском не встоїть нічиє відчуття, найтерплячіший чоловік рано чи пізно втече від сварливої і вічно невдоволеної дружини. Ніякої критикою ви не досягнете змін в людині, лише розлютите і віджахнете його. А ось ласка і ніжність дійсно можуть творити дива. Ну який чоловік встоїть перед лагідною і спокійною дружиною, здатною розтопити лід на серці, торкнутися найчутливішої струни? В руках у такої дружини чоловік буде як шовковий і виконає будь-який її каприз. Вчасно сказане ласкаве слово врятує кілометри нервових клітин і вбереже від непотрібних сварок. Частіше говоріть приємні слова, щиро дякуєте за те, що для вас роблять. За вимитий посуд, смачно приготовлену їжу, порядок в домі … Нехай ваші близькі знають, що ви їх цінуєте.

Не принижуйте коханих безпідставними ревнощами і підозрами. Звичайно, декому це може здатися приємним, але таких людей не так багато, і не забудьте, що ревнощі не мають ніякого відношення до любові. Якщо ви любите, значить, довіряєте один одному, а якщо не довіряєте, тоді чому ви разом і хіба підозрілість рятувала хоч чийсь шлюб? Історія доводить, що саме від недовіри і ревнощів відбуваються багато зрад. Наприклад, нескінченні дурні причіпки і ревнощі погубили сімейне життя Льва Толстого, Авраама Лінкольна і Наполеона III.

Не обмежуйте своїх близьких, якщо їх поведінка не заважає вашій свободі і благополуччю сім’ї. Не заважайте людям жити так, як вони звикли. Не намагайтеся завжди і у всьому виправляти людину, з якою живете. Пам’ятайте: 50% усіх шлюбів розбиваються з причини безплідної критики.

Жінок набагато більше, ніж чоловіків, цікавить, як вона виглядає. Не забувайте робити їй компліменти, звертайте увагу на зміни в її зачісці та одязі, адже вона хоче бути красивою саме для вас! Частіше нагадуйте своїй дружині, що вона для вас так само прекрасна, як і в першу зустріч. Нехай вона знає, що ви цінуєте в ній красиву жінку. Частіше даруйте дружині квіти, не обов’язково дорогі, не потрібно чекати для цього особливого приводу, великого свята. Потурайте невеликим слабкостям прекрасної статі, і жінки будуть робити все можливе, щоб ви залишилися задоволені.

У повсякденній діяльності ми стаємо глухі і сліпі до потреб близьких. У розмові ми хочемо, щоб чули нас, але самі не прагнемо чути співрозмовника. Основа більшості сімейних невдач – дрібниці повсякденного життя, побут. Багато розводів запобігли б ввічливість і увага. Цікавтеся тим, що хвилює ваших близьких, говоріть з ними і вчіться просто правильно слухати! Грубість – це хвороба, що поступово вбиває любов. Парадокс, але ми ні з ким не буваємо так грубі, як зі своїми близькими, і ввічливіше всього ми з чужими людьми. Будьте ввічливі й добрі з людиною, дорожчою і важливішої якої для вас у світі немає.

Грошові труднощі не найголовніша причина нещасливих шлюбів і неблагополучних сімей. Сексуальна сумісність подружжя відіграє величезну роль. Якщо між партнерами немає гармонії в “ліжку”, то не буде благополуччя й в іншому. Говоріть один з одним про свої бажання і сексуальні фантазії, намагайтеся вдосконалюватися, почитайте разом хорошу книгу про “заняття любов’ю”, намагайтеся спочатку принести задоволення своєму партнеру і тільки потім – собі.

Розвивайтеся, більше читайте, намагайтеся приємно дивувати своїх коханих, розмовляти з ними на культурні та літературні теми. Покажіть, що вони далеко не все про вас знають, в вас ще залишилася загадка, яку так хочеться все життя розгадувати. Проводьте більше вільного часу разом, знайдіть спільні заняття. І пам’ятайте, з часом ваші відносини повинні тільки міцніти, інтерес один до одного повинен рости. Це можливо, якщо не піддаватися ліні і вчитися любити. Не дайте вашій любові піти через дрібниці!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...