Не бійся дорослішати: 15 переваг 30-річчя

Не бійся дорослішати: 15 переваг 30-річчяДля багатьох 30-річчя – це страшний рубіж, за межею якого знаходиться старість з похмурим дозвіллям і в’язанням шапок. Але тут ти помиляєшся, бо після 30 тебе чекає тільки найцікавіше.

15 незаперечних переваг 30-річного віку:

 1. Твої родичі нарешті визнають, що ти вже доросла. Так, вони будуть чекати від тебе певних кроків і відповідальності, але вже ніхто не дорікне тобі в тому, що ти за вечерею замовила найдорожчу страву в меню, тому що ти вже в змозі оплатити подібні примхи самостійно.
 2. Ти нарешті зрозуміла силу макіяжу. Експерименти залишилися в зухвалій юності, і зараз ти нарешті навчилася віддавати перевагу якісній косметиці, вигідно підкреслювати достоїнства і приховувати недоліки. Всього 15 років невдач, але результат того вартий.
 3. Ти можеш послатися на вік, щоб раніше піти з гучної вечірки. Ні, це не старечі прийомчики, просто зараз тобі вже не цікаво ходити по барах до п’ятої години ранку, а на наступний день виглядати як офісна смерть.
 4. Вік – прекрасний привід відмовитися від алкоголю. У тебе більше немає бажання напиватися до упаду, щоб на наступний день з жахом вислуховувати подробиці вечора від колег або друзів.
 5. Тепер ти напевно знаєш, на що у тебе алергія.
 6. Тепер ти маєш повне право сміятися над зеленими молодиками. А ще краще – розкажи їм про свої провали 10-річної давності і посмійтеся над ними разом.
 7. Більше ніхто тобі не скаже, що ти ще “не доросла”, або у тебе “мало досвіду”. Тепер цим мерзенним правом володієш ти.
 8. У тебе є план. До 30 років ти вже встигла досягти певних кар’єрних висот, і зараз майже напевно знаєш, чого тобі хочеться від життя і як до цього йти.
 9. Ти знаєш, хто ти. Так, зараз ти вже маєш достатнє уявлення про те, ким ти є. Твоя особистість вже сформована, і ти добре знаєш про свої недоліки і достоїнства. Ти нарешті навчилася цінувати себе і свій час.
 10. Ти більше не боїшся здатися смішною. З роками ти зрозуміла, що найголовніше – це завжди залишатися собою.
 11. Ти можеш зірватися і поїхати, куди очі дивляться. Так, ти вже достатньо доросла, щоб закинути в сумку змінну нижню білизну, помаду і кредитку, і відправитися на кілька днів туди, куди давно мріялося, але не моглося.
 12. Ти навчилася приймати своє тіло. Зараз ти змирилася з тим, чим нагородила тебе природа, і більше не комплексуєш через маленькі груди або занадто округлі стегна.
 13. Ти знаєш відповіді на багато питань. Ти стала більш зрілою і ерудованою, можеш підтримати практично будь-яку розмову і викликаєш до себе інтерес.
 14. Мода з твого дитинства знову актуальна. Це і смішно, і круто: ти одягаєшся, як в 13, і при цьому виглядаєш стильно і сучасно.
 15. Ти все ще молода, і відчуваєш себе відповідно. Вогник в очах нікуди не подівся, і ти все ще здатна на безрозсудні вчинки, але зараз вони приносять ще більше задоволення, ніж в 20.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...