Назар

Перекладається з староєврейського як – "присвячений Богові".

Російська форма цього імені: Назар. Одного з них походження назва міста Назарет. Цим м'яко звучним ім'ям частіше називають хлопчиків на Україні, ніж у Росії. У сім'ї вони народжуються звичайно другими або останніми. З дівчатами Назар нерішучі; одружившись, стають прекрасними чоловіками й батьками.

"Зимові" – дуже ревниві й уперті завдяки останньому якості досягають наміченої мети, хоча життя їх не усипане квітами. Приймають все близко до серця. "Літні" – теж ревниві, віддані сім'ї, вони, що називається, міцні хазяї, роблять все грунтовно, обов'язкові. У них багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації. Якщо є своя машина, із задоволенням водять її, але ремонтувати не люблять. "Осінні" – дуже конкретні й розважливі, нічого не зроблять, всебічно не обміркувавши. Часто це майстри – "золоті руки".

Ім'я Назар, або Назарій, походить від давньоєврейського і означає <він присвятив себе Богові>. Святим заступником імені є мученик Назарій. Святий Назарій був свідком віри Христової і здійснив подвиг в ім'я Господа Бога Ісуса Христа. Він просвітлиться своїми думками і повчав віруючих, наставляючи їх вірити і шанувати єдиного Бога і Пречисту Діву Марію. Він перемагав силою своєї віри полчіша бісів, зціляв хворих, з свого серця виливав благодать, дану йому Богом. Мученик Назарій повставав проти ідолопоклонства, за що зазнав від язичників страшні муки і відійшов до Бога. Християни підняли тіло мученика і поховали, його з почестями.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...