Найкраща фігура на думку чоловіків

ідеальна фігураМайже що у кожної, поважаючої себе жінки є невеликий комплекс щодо своєї фігури, яка, як їй завжди здається, далека від досконалої. Перш ніж з сумним виглядом оглядати своє тіло в дзеркалі, слід дізнатися, яка фігура на думку чоловіків заслуговує називатися ідеальною.

Журналісти одного з британських журналів опитали більше сотні чоловіків з метою з’ясувати сучасний еталон жіночої краси. Так, поспішаємо порадувати тих, хто весь час з ретельністю прагне схуднути до міжнародного розміру XXS. Результати досліджень показали, що сильної частини людства до душі власниці пишних форм. На першому місці опинилися жінки з 46-м розміром одягу (саме в цьому списку Мерилін Монро).

Якщо говорити про найкращою фігурі, то на думку чоловіків лише 1% вважає, що такий заслуговують називатися форми Кейт Мосс, прихильників типу фігур, як у Кіри Найтлі, виявилося на трохи більше: всього 7%, у Жизель Бундхен всього лише 10%. Перше місце і пальму першості отримала фігура Келлі Брук.

Як виявилося, чоловіки мають маленьку слабкість перед невеликим жіночим животиком, що виглядає більш спокусливо, ніж плоский. А яскраво виражені форми своєї коханої вони вважають явною ознакою здоров’я.

Варто відзначити, що німецькі вчені довели, що чоловіки тануть перед дамами з типом фігури «груша». Саме такі представниці прекрасної статі подобаються більше, ніж стрункі, але з великими грудьми (дівчата-барбі), та жінки з атлетичною фігурою і довгими ногами.

Мало того, варто звернути увагу на думки чоловіків про жіночій фігурі, згідно з опитуванням:

75% зізналися, що для них важливий розмір одягу своєї партнерки;

60% погодилися б на розрив відносин, якби друга половина поправилась на більш, ніж 3 розміри;

10% – на 2 розміри;

1% – на один.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...