• Без категорії

Народжувати не напружуючись

Народжувати не напружуючисьПід час переймів важливо не затискатися, а навпаки розслабляти м’язи, що скорочує тривалість пологів і зменшує больові відчуття. Під час переймів ви можете вибрати найзручніше для вас положення: можна лежати, ходити, стояти рачки або навколішки. Вільна поведінка в пологах полегшує їх протікання.

Щоб полегшити перенесення болю важливо пам’ятати, що інтенсивність переймів наростає поступово. Перейми мають свій пік, який триває 2 – 3 секунди, а потім слабшає і досить швидко закінчується. Після переймів завжди є проміжок часу, коли болю немає, можна розслабитися і відпочити.

При певній інтенсивності больових відчуттів може постати питання про знеболення. Залежно від переносимості болю, бажання пацієнтки, характеру пологової діяльності, стану матері і плоду, розкриття шийки матки, лікар, який веде пологи, ухвалює рішення про той або інший спосіб знеболення пологів.

Для нормального перебігу пологів вирішальне значення має початковий настрій на пологи. Довіра до лікаря, який веде пологи, допомагає справитися з хвилюванням і настроїтися на сприятливий результат. Тому вам варто наперед вирішити питання "Де народжувати", щоб це був саме той пологовий будинок, якому ви довіряєте.

Необхідно бути упевненою в благополучному перебігу пологів. Важливо не боятися пологів і родового болю. Адже весь процес пологів займає всього декілька годин, після закінчення яких відбувається велике чудо народження Вашої дитини. Важливо пам’ятати, що і для малюка родовий процес не менш важка робота, ніж для батьків. У маленького не було можливості читати статті про пологи, відвідувати курси підготовки до пологів і т.п. Тому важливо бути з малюком в контакті, розмовляти, гладити його і, звичайно ж, любити в цей не простий момент вашого фізичного роз’єднання.

Від щирого серця бажаю Вам комфортних для Вас пологів і народження здорових малюків.

Джерело http://www.rodi.ru/delivery/birth-1period.html

Поділитися в...

Вас може зацікавити...