• Без категорії

Народження другої дитини

Народження другої дитиниЦе питання хвилює багатьох жінок, які вже пізнали радість материнства, але все таки мріють про велику сім’ю. Втім, не можна сказати, що народивши першу дитину, кожна мати відразу марить про другу, часто для подібного вирішення повинен пройти час. Для когось досить одного року, а комусь мало і п’яти. Все залежить від готовності жінки прийняти в свою відповідальність ще одну людинку. Але як зрозуміти, чи готова вона до подібного кроку? І коли бажано народжувати другого малюка? Чи готові ви до народження другої дитини?

Скільки часу повинне минути після народження першої дитини?

Дослідження медиків показали, що оптимальним відрізком є перерва в 18-23 місяці. Ця перерва необхідна жіночому організму для того, щоб відпочити від попередніх пологів. Особливо він корисний жінкам, яким під час пологів довелося робити кесарів розтин або операцію на матці.

Але все таки це лише умовна часова межа, тут немає законів і правил. Не рідко різниця у віці в дітей складає рік і трохи більше. Кожен по-своєму планує свою сім’ю, комусь хочеться, щоб різниця у дітей була мінімальна, адже тоді, їм простіше буде подружитися, а хтось, навпаки, хоче максимально відтягнути момент народження другого малюка.

Реально оцініть свої бажання і сили

Добре, коли бажання і можливості співпадають. Ось і вам зараз необхідно зрозуміти – чи є подібний збіг у вас.

По-перше, запитайте себе: чому я хочу другу дитину? Відповіді можуть бути різні, але відповівши на це питання, поставте услід друге, найважливіше питання: чи принесе мені радість поява другого малюка або я відчуваю страх і переживання, можливо для мене це зовсім не в радість, і я не готова?

Тому спочатку подумайте про те, чого хочете ви. Оцініть реально свої сили, адже двоє дітей вимагають в два рази більше енергії і часу. Зважте все за і проти – чи буде вагома допомога чоловіка або інших родичів у вихованні дітей.

Фінансова сторона питання

Народження другого малюка, це до того ж додаткові витрати. Можливо, вам буде необхідно переїхати в просторішу квартиру або будинок, адже з часом кожній дитині необхідна своя окрема кімната, особливо якщо діти різностатеві.

Хоча є і плюси – в спадок від першого, другому малюку дістанеться одяг і якісь меблі, те ж ліжечко і стільчик для годування.

Джерело: babyma

Поділитися в...

Вас може зацікавити...