Накладні нігті під час вагітності

накладні нігті та вагітністьВсі жінки люблять виглядати гарно і почуватися впевнено. Тому багато хто використовує всі можливі засоби, щоб підтримувати свою красу. По зовнішньому вигляду рук жінки можна сказати багато чого. Щоб манікюр завжди був акуратний, більша частина жінок нарощує нігті. Як правило, це входить у звичку. Але чи сумісні нарощені нігті і вагітність?

Що про це скаже майстер

Питати поради у майстра з нарощування не зовсім доречно, оскільки він – особа зацікавлена, як не крути. Та й, можливо, і скоріш за все не знає правильну відповідь – професія не вимагає медичної освіти. Для нарощування нігтів використовується різний матеріал, наприклад, гель або акрил, які суттєво відрізняються один від одного.

Акрилові нігті

Акрил сам по собі дуже шкідливий матеріал. Багато майстрів відмовляються з ним працювати. Так як він може викликати серйозну алергію. Навіть при плануванні вагітності слід відмовитися від нього за декілька років (в ідеалі). Медики кажуть, що акрил знаходять навіть в складі крові дитини. Так що тут явно краще не ризикувати і відмовитися від акрилових нігтів.

Гелеві нігті

Гель є прекрасною альтернативою акрилу. Він не має неприємного запаху і його пил не такий шкідливий як акриловий. Тому, ходити з гелем, в принципі, можна, але, не забувай, що в процедурі бере участь ультрафіолетова лампа, світло якої є шкідливим. Таким випромінюванням в лікарнях стерилізують приміщення від мікробів. А тепер уявіть, який вплив цього випромінювання на малюка в утробі.

Тому в перші місяці, коли формуються органи дитини, краще обійтися без штучного манікюру. Після пологів нігті теж краще зняти, так як є ймовірність травмувати малюка. Також існує версія, що гелеві нігті під час вагітності можуть спричинити алергію в майбутньому.

Вирішувати тобі, однак пам’ятай, що акрилові нігті однозначно не можна нарощувати, гелеві – теоретично можна, але краще всього зняти цю красу. Пройде час вагітності і вигодовування – тоді нарощую. Пам’ятай, що ти можеш травмувати новонародженого такими нігтями.

Новости города Черкассы 2012-го года

Поділитися в...

Вас може зацікавити...