Найпоширеніші сексуальні стереотипи

Найпоширеніші сексуальні стереотипиВ століття сексуальної розкутості нам здається, що ми знаємо про секс все. Чи так це насправді?

Стереотип 1 – займаючись сексом з тими, кого добре знаєш, можна не використовувати засоби захисту.

Багато хто впевнений, що довге знайомство з людиною є гарантією від всяких неприємних хвороб. А вже якщо цей знайомий завжди охайно одягнений і від нього обов’язково пахне парфюмом, тут і говорити ні про що. На жаль, це не так. Щоб скласти думку про здоров’я людини зовнішнього вигляду не достатньо. Тому не спокушайте долю, користуйтеся презервативом. І як від вогню біжіть від чоловіків, які легковажно відносяться до цього питання. Якщо він не піклується про свій захист, вступаючи в зв’язок з вами, є вірогідність того, що в недалекому минулому був незахищений зв’язок з іншою, не такою обережною партнеркою.

Стереотип 2 – якщо дівчину збуджує вигляд голого жіночого тіла або, того гірше, вона фантазує про жінок, це ненормально.

Дуже важливий момент: фантазувати про секс з участю жінки і відчувати справжнє потяг до осіб своєї статі – абсолютно різні речі. Коли жінка бачить зображення іншої жінки в сексуальному контексті, то, як правило, уявляє себе на її місці, і збуджує її саме це. Тому можна з упевненістю стверджувати: якщо у вас є сексуальні фантазії про жінок, це повністю в порядку речей.

Стереотип 3 – перерваний статевий акт оберігає від вагітності

Це один з найпоширеніших і небезпечних стереотипів. Запам’ятайте, якщо вагітність не входить у ваші плани, то використовувати цей метод як контрацепцію не можна. Вагітність в цьому випадку цілком вірогідна. Ну і, крім того, подумайте про свого партнера. Якому чоловіку сподобається, що в найвідповідальніший момент не можна просто розслабитися і одержати задоволення, а потрібно думати про те, як би не забути зробити все правильно.

Стереотип 4 – чоловіки завжди готові зайнятися сексом

Чи то на щастя, чи то до нещастя, але це не так. Виключення складає, хіба що закоханий чоловік, який на початку відносин готовий проводити в ліжку з жінкою ночі, а заразом і дні, безперервно. Взагалі ж, у чоловіків, так само як і у жінок, на секс впливає маса різних чинників. Вони точно так втомлюються, хвилюються, у них бувають хвороби, неприємності і поганий настрій.

Стереотип 5 – чоловіків збуджує червона білизна

Насправді – це, виняткова справа смаку. Тому цілком природно, що деякі чоловіки (як і деякі жінки) абсолютно байдужі до червоного кольору або взагалі його терпіти не можуть. Бувають чоловіки, які не люблять жінок в червоному, оскільки підсвідомо бачать в них схильність до агресії і придушення. Тому перш ніж зробити йому сюрприз, спробуйте дізнатися про його колірні переваги.

Дізнайся про сучасні погляди на жіночу сексуальність

Джерело: krasav4ik-vip.my1.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...