• Без категорії

Найпоширеніші помилки

Найпоширеніші помилки
Найпоширеніші помилки, які ми скоюємо по великій закоханості з найсвітліших намірів:

1. Відкрита книга

Ти починаєш строчити йому SMS-ки про те, що ти дуже скучила, як тільки він відійде від тебе на сто метрів.
Якщо з тобою трапляється щось забавне, ти розказуєш це саме йому. У результаті його телефон розжарений від твоїх дзвінків. Моментами тобі хочеться обійняти його так сильно, зі всією любов’ю, так… що це може бути небезпечно для здоров’я. Зразу повернувшись з вулиці, ти тут же викладаєш йому, як на духу, де була, що бачила, скільки що коштувало в магазинах і про що ти розмовляла з подругою. Просто ти за чесні і відкриті відносини, тебе так в дитинстві навчили. Навіщо ховатися і виляти?

Висновок: довіра – це дуже добре і похвально, але не варто все-таки ним зловживати. Не форсуй події, щоб відносини не перегоріли завчасно. Відкрита книга не викликає цікавості.

2. У відносини – з головою

Він той, кого ти так довго шукала! Ви весь час разом. На цьому етапі велика вірогідність стати заручниками власного ліжка, розважатися, читати, є, пити – все в її межах. І ворожити, коли ж на ваші пошуки вишлють групу рятувальників. Може виявитися так, що ти раніше не любила пиво і нічого не знала про футбол, а зараз віддаєш перевагу темному і хворієш за правильні команди. Твої власні інтереси і друзі стають далекими і непотрібними. Одним словом, повне злиття і поглинання. Справа зовсім погана, коли на його питання, яка музика тобі подобається, ти відповідаєш: “Така ж, як тобі, милий”. Висновок: повна гармонія на такому острівці для двох новоявлених близнят проіснує недовго.

Дуже швидко один з вас, а саме той, чиї смаки переймає інший партнер, відчує нудьгу. Фаза, коли люди стають єдиним цілим в побуті, важлива для розвитку відносин. Але тут треба відчувати тонку грань, коли розчулення переходить в роздратування. Цілком можливо, що твій коханий не в такому вже захваті, що ти відмінила чергову вечерю з дівчатками і вирішила з ним і його другом подивитися футбол. Дай йому шанс небагато скучити.

3. Я все вирішу сама

Завдяки закоханості ти відчуваєш прилив сил, небувалий підйом. Хочеться ощасливити всіх навколо. Тому ти домовляєшся про ремонтні роботи у самотньої подруги, які проведе твій коханий (адже він так добре лагодить змішувачі, вішає гардини і рухає меблі). Ти вже знаєш, з ким ви вечерятимете у п’ятницю увечері, де будете на День святого Валентина, кому він позичить свої DVD…Твоїй ініціативі немає межі.

Висновок: що тут скажеш, чоловіка не люблять, коли за них вирішують. Більш того, будь-якій людині потрібна своя зона відповідальності. У наше століття гендерні ролі не так важливі, але все таки не забувай, що чоловік – завойовник. Не віднімай у нього можливість проявити відповідні якості. Де гарантії, що трохи пізніше ти не завиєш від того, що тобі набридло проявляти ініціативу у відносинах? Подумай, охота тобі потім все життя його підбадьорювати і мотивувати? Можливо, легше не задавити його своєю ініціативою на самому початку?

4. Він найкращий

В період пристрасних зустрічей і розставань тобі здається, що він точно такій, яким ти уявляла його собі в мареннях! Найдобріший, розумніший, сильніший… Висновок: все це може не мати нічого спільного з реальною людиною. Поки ви ще мало знайомі (хай тобі і здається, що ти знаєш його сто років), велика вірогідність, що ти приписуєш йому ті якості, яких у нього немає. І не хочеш помічати недоліків. В період закоханості всі його дивності і недоліки сприймаються як милі родзинки або не помічаються зовсім. А потім вони можуть перетворитися на проблему. Будь послідовна.

Якщо для тебе зараз не є проблемою його п’ятирічна дочка від першого браку, а його щовечірню пару пляшок пива ти списуєш на сильну любов до смаку цього напою, то не треба потім бити тарілки з криками “алкоголік” або вимагати, щоб він перестав зустрічатися з дочкою.

Він не поміняється, а, швидше за все, скаже: “Адже я від тебе нічого не приховував”. Відповісти на це, як правило, нічого. Отже пам’ятай про свої принципи і відразу вирішуй, підходить тобі цей чоловік чи ні. Якщо відповідь негативна, то і не варто “приміряти” його “про всяк випадок”.

5. Любов все зробить за нас

Деякі з нас на самому початку відносин свято вірять у те, що головне – любити один одного сильно, а все інше прикластися. Якщо ж щось не виходить, то констатують: “Значить, ми недостатньо сильно любимо один одного”.

Висновок: Не варто забувати, що любов – це праця, яка постійно вимагає нових вкладень. Прекрасну книгу про любов написав філософ і психолог Еріх Фромм, в ній він досліджує всю тонкість цього поняття. Від помилок ніхто не застрахований. А якби така “страховка” і існувала, навряд вона б мала попит. Адже закохуватися, сумувати, вірити, помилятися – це так здорово.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...