Найкращі пози для зачаття

pozaОсновним способом зачаття дитини ще з давнини є статевий акт. Відразу скажемо, що не існує жодної сексуальної позиції, при якій завагітніти було б неможливо. Але якщо зачаття дитини все ніяк не настане без якихось очевидних на те причин, то у багатьох пар виникає питання, що, можливо, вони щось роблять не так, і чи існують пози, при яких шанси завагітніти збільшуються?

Постараємося відповісти на ці питання, а для цього потрібно згадати братів наших менших. Хоча ссавці і позбавлені сексуальної різноманітності, але це ніяк не впливає на їхню здатність до продовження роду.

Отже, перша позиція — колінно-ліктьова або “доггі-стайл”

Дана поза для зачаття оптимальна, оскільки забезпечує глибоке проникнення і еякулят спрямовується саме до шийки матки. Жінка стоїть на колінах або лежить на животі і при цьому у неї піднятий таз, а чоловік розташовується позаду. Це, до речі, найкраща поза для жінок, у яких виявлено загин матки або зсув. Для того, щоб досягти максимального ефекту, після статевого акту рекомендується 10 хвилин полежати на животі.

Друга позиція — місіонерська

Це класична поза, коли партнер зверху, а партнерка лежить на спині. І ця поза хороша для зачаття, так як статевий член проникає досить глибоко і тим самим шанси завагітніти збільшуються. Після заняття сексом можна прийняти позу «берізка» і побути в такому положенні кілька хвилин.

Третя позиція — лежачи на боці

Дана позиція порівняно з двома попередніми не така популярна, але є маленьке «але». Збільшаться шанси завагітніти в тому випадку, якщо у жінки є відхилення матки вправо або вліво. Ось тоді ця позиція стане кращою позою для зачаття. Також після сексу слід жінці залишитися в тому ж положенні деякий час.

Четверта позиція — «наїзниця»

У такфй позиції шанси на запліднення знижуються, оскільки насіннєва рідина не має можливості затриматися і витікає з піхви. Однак не варто використовувати цю позу як протизаплідний засіб — шанс завагітніти завжди залишається!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...