Найдратівливіші чоловічі звички

Найдратівливіші чоловічі звичкиМи, жінки – дуже гуманні і терплячі створіння. Інакше як пояснити той факт, що ми можемо мирно співіснувати поряд з чоловіками і повним комплектом їх жахливих побутових звичок? Розглянемо найдратівливіші з них, а також способи боротьби

1. Тяга до безладу. Можливо, якимсь щасливцям пощастило обзавестися чоловіками, що складають свої брудні шкарпетки і інші речі в спеціально призначені для цього місця. Але, на жаль, таких одиниці. Всім решта пані доводиться миритися з патологічним прагненням чоловіка створити навколо себе хаос, а потім сісти в самому його центрі і самозабутньо відпочивати. Багато представників сильної статі ще і стверджують, що, безлад допомагає їм думати, творити і т.д. Але дивно – коли жінка витрачає вихідний день на прибирання і прання брудних речей (у тому числі і чоловічих, зрозуміло) – ніяких заперечень не виникає.

Як з цим боротися? Вихід один – поволі, але вірно намагатися привчити чоловіків до порядку. Як показує практика, це цілком можливо. Головне – чітко сформулювати "правила гри" (чоловіки люблять, щоб все було розкладено по поличках): куди складати брудну білизну, що входить в його обов’язку по прибиранню будинку і т.п.

2. Нездоровий мінімалізм в одязі. Більшості чоловіків достатньо мати одну-дві пари джинсів, декілька сорочок, светрів і футболок (зрозуміло, це не стосується метросексуалів, але оскільки поки що їх переважна меншість, говорити про них не будемо). В результаті жінка повинна миритися з тим, що при "виході в світ" її супутник постійно носить один і той же одяг. Але найбільше дратує навіть не це, а те, що чоловіки всіляко заперечують необхідність придбання нових речей. Багатьом жінкам до болю знайома ситуація тривалих домовленостей-переговорів, мета яких – "затягти" чоловіка в магазин і – що найскладніше – примусити його хоч що-небудь поміряти.

Що робити з чоловічою нелюбов’ю до придбання одягу? Вихід є, і знайомий він багатьом жінкам, – дізнатися розміри і купувати йому одяг самостійно. Є, звичайно ж, й інший вихід – кинути такого чоловіка і знайти собі самостійнішого. Але спершу варто гарненько подумати – чи дійсно цей недолік переважує всі достоїнства вашого супутника життя?

3. Телевізор – кращий друг. Незрозуміло, чому багато чоловіків відчувають таку гарячу любов до цього ящика? Проте факт залишається фактом – більшість представників сильної статі вважає за краще проводити вечори, лежачи на дивані перед телевізором. І нічого, якби дивилися якісь фільми, що варті того, або передачі – так ні ж! Або нескінченні новини (причому ті ж самі по черзі на різних каналах), або вражаючі своєю одноманітністю бойовики, або ще що-небудь, не дуже привабливе для середньостатистичної жінки. А значить – ви не можете влаштуватися з ним поряд і розділити радість від проглядання фільму. А навіть якщо і наважитеся, то можете навіть не розраховувати на те, що зможете тримати в руках пульт і перемикати канали!

З цією звичкою боротися практично неможливо, адже пульт від телевізора – це для чоловіка святе. Купіть собі другий телевізор, а разом періодично ходіть в кіно. І вовки ситі, і вівці цілі.

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...